REKLAMA

Wypadek w Radkowie

foto: użyczone

foto: użyczone

W Radkowie zginął motocyklista - potwierdza Krzysztof Bal z kłodzkiej policji.

Do zdarzenia doszło koło godz. 17:00 na drodze wojewódzkiej 387. 40 - letni mieszkaniec powiatu lublińskiego jechał nie swoim pasem i zderzył się z prawidłowo jadącym osobowym BMW, prowadzonym przez 53 - letnią mieszkankę powiatu kłodzkiego. Mężczyzny nie udało się uratować. Po akcji reanimacyjnej motocyklista zmarł. Mundurowi ustalają faktyczny przebieg zdarzenia.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (4): Wypadek w Radkowie

Obrazek użytkownika RR
  • RR
  • 22-06-2018

głupi? - niech ginie
Obrazek użytkownika byniek
  • byniek
  • 23-06-2018

powiatu lubelskiego, a nie lublińskiego
Obrazek użytkownika Zolafren
  • Zolafren
  • 23-06-2018

gdyby to był samochód może by przeżył,40lat i tak pojechał -to nie był przecież jakiś szalony młodziak-musiał mieć doświadczenie w jeździe motocyklem,BMW jechał prawidłowo więc co mogło się stać-zaszalał? za szybki łuk- brak umiejętności w zakręcie?? nie używał przeciwskrętu? Warunki dobre,brak umiejetności + brawura pewnie .
Obrazek użytkownika lolek
  • lolek
  • 24-06-2018

Witam, byłem chwilę po zdarzeniu. Rozmawiałem z motocyklistami, którzy jechali w grupie z ofiara. Niestety wydaje się, że informacja tu jest nieprecyzyjna i "zerżnięta" z portalu Doba. Otóż motocyklista na skrzyżowaniu zamierzaj jechać prosto a tam jest znak ustąp pierwszeństwa. Niestety jeśli ktoś "nie tutejszy" nie zauważy znaku to wydaje się, że to droga prost jest ta główna. To co bardziej boli to fakt, że bardzo długo czekano na służby. Pierwsza pojawiła się karetka do tego czasu inni kierowcy reanimowali motocyklistę.

Uczestnicy podczas części teoretycznej

Uczniowie z całej Polski będą rywalizować w 17. edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy „Pierwsza Pomoc”. Trwa rejestracja szkół na wydarzenie, które odbędzie się już 20 maja 2019 roku w Nowej Rudzie.

Trwa rekrutacja do służby w policji. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej oraz pod numerem telefonu 74 647 32 35, a także osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Kłodzku.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×