REKLAMA

Wraki obok cmentarza

Nowy, piękny parking. Zamiast aut rozbite i spalone wraki.

- Istna Rumunia – denerwuje się nasz Czytelnik. - Nowy parking zawalony jest samochodowym złomem. Tego złomu przybywa. Dlaczego władze miasta nic z tym nie robią? - dopytuje. Chodzi o parking przy ul. Zajęczej w Kłodzku, obok nowego cmentarza (kolumbarium), gdzie stoi kilkadziesiąt rozbitych aut. Niektóre są spalone, inne bez tablic rejestracyjnych. - Ostatnio to nawet na ścieżce rowerowej porozkładali te złomy i demontowali je na ulicy – dodaj nasz informator. Jego zdaniem wraki na parkingu stawia szef punku złomowania aut, działającego po sąsiedzku. - Tam nie ma już miejsca,więc kolejne wraki trafiają na publiczny parking – dodaje kłodzczanin. Co na to władze Kłodzka? Temat, jak się okazuje, jest im dobrze znany. - W tej sprawie trwa postępowanie. Straż miejska wyznaczyła właścicielowi termin usunięcia wraków. Jeśli go nie dotrzyma, to miasto wywiezie wraki, a jego obciąży kosztami. Spawa trafi wtedy też w do sądu – mówi Daniel Jakubowski, rzecznik prasowy burmistrza Kłodzka.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Wraki obok cmentarza

fot. KPP Kłodzko

3 promile alkoholu w organizmie miał 33- latek, który kierując rowerem stwarzał zagrożenie na drodze dla innych uczestników ruchu drogowego. Wczoraj popołudniu (poniedziałek, 25 maja) na terenie gminy Kłodzko funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który kierował rowerem. Jego zachowanie wskazywało, że jest w stanie nietrzeźwości. Po przebadaniu policjanci stwierdzili, że mężczyzna ma 3 promile alkoholu w organizmie. Za ten czyn grozi kara aresztu albo grzywny. Policjanci apelują o rozwagę i zdrowy rozsądek.

fot. internet

Szczególnie potrzebne są grupy: O Rh-, O Rh+, A Rh-, A Rh+, B Rh-

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×