REKLAMA

400 tysięcy złotych grzywny

 

Kolejne zatrzymania właścicieli nielegalnych automtów do gry. Kolejny raz w ręce policji wpadli mieszkańcy powiatu kłodzkiego. Grozi im kara grzywny w wysokości 400 tysięcy złotych i 3 lata pozbawienia wolności.

 

 

Do zatrzymań doszło na skutek szeregu kontroli lokali między innymi w Kłodzku, Polanicy Zdroju, Nowej Rudzie i Szczytnej. - W wyniku przeprowadzonych działań policjanci zabezpieczyli 4  automaty do gier. Na wszytskich zainstalowane były gry o charakterze losowym, prowadzone w celach komercyjnych, na organizowanie których wymagana jest specjalna koncesja. Ponadto funkcjonariusze podczas przeszukania jednego z lokali, gdzie znajdował się nielegalny automat  do gier, w plecaku należącym do  27-letniego mieszkańca powiatu kłodzkiego ujawnili 45 g suszu roślinnego. Wszystko wskazuje, że jest to marihuana – relacjonuje Wioletta Martuszewska, rzecznik KPP Kłodzko.

 

Wszytskie zabezpieczone maszyny trafiły już do służby celnej, która będzie prowadzić dalsze postępowanie w przedmiotowej sprawie.

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): 400 tysięcy złotych grzywny

Bardzo wysoką karę może zapłacić osoba, która bezprawnie wcięła cztery ośmiometrowe świerki w Dusznikach.

Policja zatrzymała kolejną osobę, która kierowała samochodem pomimo sądowego zakazu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×