REKLAMA

Wymazy w innym miejscu

foto: pixabay.com

Zespół Opieki Zdrowotnej w Kłodzku informuje, że nastąpiła zmiana lokalizacji mobilnego punktu pobrań wymazów w kierunku wykrywania COVID-19.

Obecnie punkt pobrań funkcjonuje w nowym miejscu, koło budynku dializ. Wjazd od tyłu szpitala, drogą przy lądowisku. Na badania mogą zgłaszać się osoby po uprzednim zarejestrowaniu się pod numerem tel. 697 773 340 (rejestracja w godz. 8.00-10.00). Wymazy pobierane są w godz. 10.00 – 12.00. Więcej informacji: www.zoz.klodzko.pl.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Wymazy w innym miejscu

Fot. FB/Tomasz Kiliński

Kopalnia w Nowej Rudzie znów zaprasza turystów już od 1 grudnia

Strajk Kobiet Kłodzko: Radni powiatu kłodzkiego i starosta Maciej Awiżeń odpowiedzieli na oświadczenie Krystyny Śliwińskiej. Samorządowcy są oburzeni.

Radna powiatu kłodzkiego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, Krystyna Śliwińska wydała oświadczenie, w którym krytykuje protesty przeprowadzone w ramach Strajku Kobiet. Jest odpowiedź od radnych i starosty.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×