REKLAMA

Autobusy zamiast pociągów

Z uwagi na prace torowe realizowane przez PKP Polskie Linie Kolejowe od 6 sierpnia do 11 września na odcinku Gorzanów - Lichkov za pociągi Kolei Dolnośląskich zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa.

Linia obsługiwana będzie przez autobusy niskopodłogowe, przystosowane do przewozu dużego bagażu, wózków dziecięcych, inwalidzkich i rowerów. Podczas podróży autobusami komunikacji zastępczej należy posiadać ważny bilet na przejazd, zgodnie z obowiązującą taryfą Kolei Dolnośląskich. Uwaga: przystanek Długopole-Zdrój dla zastępczej komunikacji autobusowej znajduje się przy ulicy Zdrojowej, a przystanek Roztoki Bystrzyckie przy drodze krajowej nr 33 (przy kościele w kierunku Międzylesia i Lichkova oraz przy sklepie w kierunku Wrocławia).

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Autobusy zamiast pociągów

Każda pliszka swój ogonek chwali. Nie inaczej zachowują się politycy i samorządowcy. Dlatego każdy sukces, a nawet pseudosukces ma tylu ojców i matek...

To już pewne. Reaktywują linię.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×