REKLAMA

17 Południk po raz kolejny

Znany jest już kolejny termin jednego z najbardziej popularnych festiwali podróżniczych na Dolnym Śląsku

Miłośnicy dalekich stron i różnych kultur szykują się na kolejną edycję Dolnośląskiego Festiwalu Podróżników 17 Południk. Tradycyjnie odbędzie się on w miejscowości Pasterka, w dniach 04-06 września. - Trzy festiwalowe dni wypełni szereg atrakcji, z których jak zwykle najważniejsze będą: spotkania z podróżnikami, prelekcje i filmowe prezentacje. W programie znajdą się również: piesze wycieczki po Górach Stołowych, ognisko, Etno Party oraz spływ pontonowy Nysą Kłodzką - zachęcają organizatorzy. - Wszystkich tych, którzy chcieliby zaprezentować swoje podróżnicze dokonania na festiwalowej scenie 17 Południka zapraszamy także do zgłaszania swoich prezentacji.
Wstęp na wszystkie wydarzenia festiwalowe będzie bezpłatny.

źródło: www.17poludnik.pl

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): 17 Południk po raz kolejny

Za chwilę wybierzemy europosłów. Na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie, czyli w okręgu numer 12, o sześć mandatów walczy 60 kandydatów. Sprawdziliśmy, jakie profity czerpać będą ci, którzy wygrają. Jedno jest pewne to mandat na bogato.

foto: użyczone

Zabytek Zadbany to ogólnopolski konkurs organizowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Generalnego Konserwatora Zabytków. W tegorocznej edycji jury przyznało 7 nagród i 14 wyróżnień. W kategorii architektura i budownictwo drewniane wyróżnienie zdobył dusznicki młyn papierniczy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×