REKLAMA

Życie w siłowni

Mateusz Guzik to kłodzczanin, który może pochwalić się sporymi osiągnięciami w sportach siłowych. Jest entuzjastą treningu siłowego i funkcjonalnego, medalistą mistrzostw Polski w kulturystyce juniorów. W obszernym wywiadzie, student AWF-u mówi między innymi o tym, co sprawiło, że sięgnął po ciężarki

- Od ilu lat Pan trenuje?
- Sportem zajmuję się od najmłodszych lat. Kulturystyce oddałem się dopiero w I klasie liceum, czyli ponad 8 lat temu, wliczając w to z 1,5-roczną przerwę spowodowaną zerwaniem więzadeł w kolanie.

- Jakie są Pana największe osiągnięcia?
- Moim największym osiągnięciem jest II miejsce na mistrzostwach Polski szkół. W tym sezonie planuję start w sześciu zawodach, w tym jednych międzynarodowych w Czechach. Jednak najważniejszymi będą mistrzostwa Polski juniorów, które odbędą się na początku października we Wrocławiu. A 24 października wystartuję w mistrzostwach Polski szkół w moi rodzinnym mieście – Kłodzku.

Cały wywiad przeczytasz w najnowszym wydaniu Gazety Kłodzkiej nr 309.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Życie w siłowni

Fot. MM

Mieszkańcy powiatu kłodzkiego od rana głosują w wyborach prezydenckich. Póki co w lokalach wyborczych nie ma kolejek. Nie doszło także do niepokojących zakłóceń.

Fot. Gmina Kłodzko

9 jednostek Ochotniej Straży Pożarnej z terenu gminy Kłodzko otrzymało wsparcie finansowane z programu "Sprzęt dla OSP". Pieniądze trafiły do: Jaszkowej Dolnej– 12.877 zł, Szalejowa Górnego– 16.402 zł, Szalejowa Dolnego - 13.508 zł, Ołdrzychowic Kł. – 18.900 zł, Żelazna – 13.937 zł, Krosnowic – 14.000 zł, Wojciechowic – 18.200 zł, Piszkowic – 13.859 zł i Starego Wielisławia– 13.874 zł.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×