REKLAMA

Turystyczne zmiany w Lasówce

Wiosną i latem br. znakarze z Oddziału PTTK Ziemi Kłodzkiej w Kłodzku zmienią oznakowanie i przebieg szlaków turystycznych na obszarze Lasówki w Górach Bystrzyckich

Dotyczy to przedłużenia szlaku niebieskiego: Bedrichovka (CZ) - Granica Państwa (CZ/PL) - Lasówka (kościół) o odcinek Lasówka (kościół) - Lasówka (punkt widokowy)/Szlak czerwony GSS o długości 0,5 km oraz montażu drogowskazu przy kościele w Lasówce - wskazanie drogi do Czech i do punktu widokowego przy skrzyżowaniu ze szlakiem czerwonym.

 

bystrzycaklodzka.pl

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Turystyczne zmiany w Lasówce

Płacz i błaganie o pomoc dotarły do nasze redakcji, aż z Niemiec. W Dortmundzie, polskiej rodzinie pochodzącej z Nowej Rudy odebrano nowo narodzone dziecko.

Do tragedii doszło nad ranem w Nowej Rudzie. Nie żyją trzy osoby. Dwie trafiły do szpitala.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×