REKLAMA

Kto zawinił?

Kto odpowiada za wypadek drogowy, w którym zginęło 4-miesięczne dziecko i 32-letnia kobieta? Kłodzka prokuratura prowadzi śledztwo w tej sprawie.

Śledczy czekają na wynik sekcji zwłok i opinie biegłych z zakresu ruchu drogowego. - Ważne dla sprawy będzie przeprowadzenie rekonstrukcji wypadku - ujawnia Jan Sałacki, szef kłodzkiej prokuratury. - Odpowie to na pytanie, kto doprowadził do tego tragicznego wypadku: kobieta wyjeżdżająca z drogi podporządkowanej, czy kierowcy jadący krajową ósemką – dodaje prokurator Sałacki.
Przypomnijmy. Do wypadku doszło we wtorek, 4 grudnia, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 8 z ulicą Zajęczą w Kłodzku. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Z ustaleń policji wynika, że kierująca Citroenem 32-letnia kobieta wyjechała z drogi podporządkowanej na krajową ósemkę. W bok jej Citroena z dużą siłą uderzył jadący w stronę Wrocławia Seat. W wyniku zdarzenia kierująca doznała obrażeń i nieprzytomna została zabrana do szpitala. Z kobietą podróżował 4-miesięczny chłopczyk, który pomimo reanimacji zmarł. Matka dziecka, pomimo wysiłków lekarzy, zmarła w szpitalu. Lekkich obrażeń ciała doznał 20-letni kierowca Seata. Był trzeźwy.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kto zawinił?

Wody Polskie będą regulowały koryto rzeczne w Bystrzycy Kłodzkiej . Zróbcie nam przy okazji miejską plażę – wnioskuje jedno ze stowarzyszeń.

Zamurowano w kłodzkiej twierdzy kapsułę czasu. Szczelnie zabezpieczona metalowa skrzynia ma przeleżeć w ziemi 100 lat.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×