REKLAMA

Henrykowski Półmaraton

pixabay.com

Półmaraton Henrykowski to impreza dla biegaczy z całego świata

Jego trasa przebiega przez piękne zakątki gminy Ziębice oraz część gminy Przeworno. Tegoroczny bieg będzie już kolejną edycją organizowaną przez Gminę Ziębice we współpracy z pomysłodawcą biegu - Arkadiuszem Trojanem.
Bieg odbędzie się w sobotę, 8 sierpnia 2015 r., o godzinie 10.00, w Henrykowie. Długość trasy wynosi 21,0975 km. Trasa posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Źródło: www.polmaraton-henrykowski.pl

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Henrykowski Półmaraton

Szpital w Dzierżoniowie poinformował, że od dziś (4 kwietnia) do odwołania wstrzymane zostają przyjęcia pacjentek do porodów fizjologicznych i cięć cesarskich na oddział ginekologiczno – położniczy. Część ginekologiczna oddziału funkcjonuje bez zmian.

Tylko u nas poznasz najważniejsze informacje o tym, co z koronawirusem dzieje się na naszym terenie. Stale aktualizowany artykuł na klodzko24.eu
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×