REKLAMA

Garuje przy piwku

Za pobicie został skazany na 8 miesięcy pozbawienia wolności. W marcu Sąd penitencjarny wyraził zgodę, aby karę odbywał w ramach dozoru elektronicznego. Tylko czy z więzienną bransoletą może chodzi na piwo do restauracji?

Oswald Ż. wspólnie z dwiema innymi osobami dopuścił się pobicia. 22 stycznia 2019 r., zapadł wyrok skazujący go na karę 8 miesięcy pozbawienia wolności, a 19 marca sąd wyraził zgodę, aby skazany karę odbywał w ramach dozoru elektronicznego. I tak się dzieje. Oswald Ż. chodzi w bransolecie, ale... Mieszkańcy widują go Pod Skałką w Radkowie pijącego alkohol. - Na skazanego nałożono obowiązek pozostawania w miejscu stałego pobytu, z prawem oddalenia się od poniedziałku do soboty w godz. 7.00-16.00 w celu wykonywania pracy oraz w każdą niedzielę w godz. 10.00-13.00 w celach rekreacyjnych – informuje Marzena Rusin-Gielniewska, Sędzia Sądu Okręgowego Świdnicy. - Ponadto nałożono na skazanego obowiązki: powstrzymywania się od nadużywania alkoholu, bezwzględnego podporządkowania się zaleceniom kuratora, wykonywania pracy zarobkowej, nieutrzymywania kontaktów z osobami o ujemnej opinii społecznej – dodaje Gielniewska.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Garuje przy piwku

Obrazek użytkownika Nie ślepi
  • Nie ślepi
  • 21-05-2019

Która , która , patrzymy się jakie wille , posesje , widzimy codziennie , jak się załatwi trzy etaty w jednym dla siebie , lub dla mężusia , tak mało zarabiają a wille duże i jak pałace wypasione

Z burmistrzem Mateuszem Jellinem o pierwszym roku jego urzędowania rozmawia Romuald Piela.

Najciemniej jest podobno pod latarnią, a najniebezpieczniej... obok komendy – do takich wniosków można dojść po wydarzeniach, jakie rozegrały się w Kłodzku, a precyzyjnie mówiąc tuż obok powiatowej komendy policji.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×