REKLAMA

W tunelu foliowym uprawiał konopie indyjskie

Policjanci zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu kłodzkiego

fot. KPP Kłodzko

Policjanci zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu kłodzkiego.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Bystrzycy Kłodzkiej zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że jeden z mieszkańców powiatu kłodzkiego zajmuje się uprawą konopi indyjskich.

Podjęte przez policjantów czynności potwierdziły ich przypuszczenia. Funkcjonariusze na ogródkach działkowych w tunelu foliowym ujawnili uprawę konopi indyjskich. Funkcjonariusze zabezpieczyli kilka krzaków roślin w wys. ok. 70 cm. Policjanci zatrzymali 28-letnigo mieszkańca powiatu kłodzkiego. Ustalili, że uprawiał on konopie od kilku miesięcy. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić podejrzanemu zarzuty przestępstwa.

Podejrzany przyznał się do przedstawionych zarzutów. Za popełnione przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): W tunelu foliowym uprawiał konopie indyjskie

Fot. Lasy Państwowe

Jak się zachować, jeśli spotkamy dzikie zwierzę, jak zabezpieczyć się przed kleszczami, co możemy wykorzystać w terenie, aby ustalić swoją lokalizację, jeśli się zgubimy, gdy zastanie nas burza w środku lasu? Te informacje będzie mógł uzyskać każdy nas dzięki akcji "Świadomie do LASU"

Fot. UM Bystrzyca Kł.

Pieniądze z Funduszu będzie można wykorzystać na inwestycje, takie jak remonty szkół i przedszkoli, inwestycje w wodociągi i kanalizację, drogi, chodniki i in.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×