REKLAMA

Niebezpieczna sadza w kominie

fot. ilustracja

Często lekceważymy wizyty kominiarzy w swoich domach i nie zawsze otwieramy im drzwi. To błąd. Sadza zalegająca w kominie może być bardzo niebezpieczna. Przekonali się o tym mieszkańcy jednego z budynków w Ołdrzychowicach Kłodzkich.

- Interweniowaliśmy na wezwanie mieszkańców. Na miejscu okazało się, że zapaliła się sadza w popękanym przewodzie kominowym. Co więcej, za pomocą tego przewodu podłączony był piec – mówią strażacy z Kłodzka. Ich działania polegały na wygaszeniu sadzy oraz sprawdzeniu bezpieczeństwa innych przewodów. Na szczęście nie było niebezpieczeństwa. W akcji wzięło udział kilku strażaków,trwała ona niemal dwa godziny.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Niebezpieczna sadza w kominie

Olbrzymie zainteresowanie ofertą sprzedaży pałacu w Bożkowie. Niewielu potencjalnych kupców jest jednak świadoma, ile trzeba włożyć w remont zabytku

 Kolejarze wyremontowali 3 km torów. Wydali na to 6,5 mln zł, ale są efekty

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×