REKLAMA

W swój dzień łowili ryby

foto: Zygmunt Byrski Euroregion Glacensis (FB gminy Kłodzko)

foto: Zygmunt Byrski Euroregion Glacensis (FB gminy Kłodzko)

Wędka, przynęta oraz dobry humor – tak wyglądał wędkarski Dzień Dziecka w Szalejowie Dolnym.

Z roku na rok wydarzenie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Najmłodsi chętnie uczestniczą w zmaganiach wypracowując w sobie jednocześnie spryt i cierpliwość.
Furorę zrobił 3-latek (Adam Dereń), który wygrał tegoroczne zawody zajmując tym samym pierwsze miejsce.
- Jestem pod ogromnym wrażeniem małego Adasia. – mówi Przewodniczący Rady Gminy Kłodzko Zbigniew Tur, który wręczał nagrody wszystkim uczestnikom – O zwycięstwie decydowała ilość złowionych ryb i w tym Adaś okazał się niepokonany. Ważne, by od najmłodszych lat kształtować w sobie pasję, która powinna być fundamentem w życiu każdego człowieka – dodaje.
I miejsce Adam Dereń
II miejsce Oliwier Krus
III miejsce Marcin Chłoń
IV miejsce Marcel Nieckarz
V miejsce Julia Schachow
Dodatkową atrakcję zapewnili strażacy z OSP Szalejów Dolny, którzy zafundowali wszystkim chętnym możliwość pływania po stawie pontonem.

info: FB gminy Kłodzko

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): W swój dzień łowili ryby

Mieszkańcy Młynowa mówią, że ich wioska ma wiele zalet, ale... – Wszystko co jest przed ale, jest nic nie warte – zauważa jeden z mieszkańców Młynowa. O co chodzi?

Epidemia kleszczy, czy nasilająca się psychoza ludzi? Jedno jest pewne – robactwa jest coraz więcej. Sprawdzamy gdzie i jak szukać pomocy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×