REKLAMA

Kłodzko. Wyremontowano trzy oddziały w szpitalu

W Szpitalu Powiatowym w Kłodzku przeprowadzono kompleksowe remonty trzech oddziałów: Izby Przyjęć, Oddziału Wewnętrznego oraz utworzono Oddział Rehabilitacji Kardiologicznej

Fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Koszt przeprowadzonych remontów to ponad 170 tys. zł

Fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Koszt przeprowadzonych remontów to ponad 170 tys. zł. Co dokładnie zrobiono?

Kłodzko. W Szpitalu Powiatowym ZOZ przeprowadzono kompleksowe remonty trzech oddziałów: Izby Przyjęć, Oddziału Wewnętrznego oraz utworzono Oddział Rehabilitacji Kardiologicznej. Koszt przeprowadzonych remontów to ponad 170 tys. zł.

Remont izby przyjęć miał na celu poprawę funkcjonalności oraz dostosowanie do obowiązujących norm i przepisów. Wykonano montaż instalacji tlenowej, została wymieniona instalacja elektryczna, zamontowano oświetlenie energooszczędne LED, została przebudowana instalacja wody użytkowej, wymieniono stolarki drzwiową i okienną. Zrobiono również nowe przejścia pomiędzy pomieszczeniami, zamontowano monitoring oraz pomalowano ściany.

<<Przeczytaj wywiad z Julią Kuczałą w najnowszym wydaniu magazynu Kobiecym Okiem>>

Po działalności związanej ze zwalczaniem koronawirusa, jaką pełnił Oddział Wewnętrzny - przeprowadzono gruntowny remont pomieszczeń. Na Oddziale Wewnętrznym dokonano przede wszystkim podziału na 2 oddzielne strefy pożarowe, wymieniono wykładziny, także stolarkę drzwiową na 2 salach chorych, przemalowano ściany w salach chorych i na korytarzach. Natomiast w pomieszczeniach byłego Oddziału Ginekologicznego został utworzony oddział kompleksowej rehabilitacji po zawale serca. Żeby dostosować pomieszczenia do potrzeb nowego oddziału, wykonano instalację tlenową na salach chorych – ułożono gazociągi i zamontowano gniazda tlenowe, pomalowano sale chorych, wymieniono wykładziny. Wyremontowano węzeł sanitarny na oddziale, przystosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych. 

K.Golak/Starostwo Powiatowe w Kłodzku

 

Czytaj także:

<<Nie żyje rowerzysta. Jak doszło do tragedii?>>

<<Groził policjantom śmiercią. Co mu teraz grozi?>>

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Kłodzko. Wyremontowano trzy oddziały w szpitalu

Obrazek użytkownika nikt
  • nikt
  • 14-09-2021

Nie komentujemy dla zasady :) Po co ?

Fot. archiwum redakcji

Kłodzko. PKS w Kłodzku wystawił na sprzedaż ponad 20 pojazdów, w większości autobusów. Najtańszy z nich można nabyć już za niecałe 4 tysięcy złotych.

Lewin, Bardo i Żarów - te trzy gminy utrzymały prowadzenie i wygrały w rządowym konkursie Rosnąca odporność w powiatach kłodzkim, ząbkowickim i świdnickim. Dostaną po milionie złotych

Fot. Fb - Jaszkowa Dolna

Jaszkowa Dolna: Trwają przygotowania do sobotniego otwarcia Wioski Świątecznej. Na zwiedzających czeka mnóstwo atrakcji.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×