REKLAMA

Pasaż połączy rynki

foto: pixabay.com

W Bystrzycy Kłodzkiej rozpoczęła się rewitalizacja Małego Rynku. Będzie kosztowała 4,6 mln zł.

Wykonawcą jest firma Jatex z Kłodzka. Zakres zaplanowanych robót obejmuje remont chodników i jezdni, przebudowę nawierzchnia placu (kostka i płyty granitowe); pojawi się też zieleń (niewysokie drzewa oraz kwiaty). Wcześniej wymieniona zostanie sieć wodna, kanalizacyjna i deszczowa. Zaplanowana jest również wymiana sieci elektrycznej dla stylowego, choć ledowego oświetlenia. Na Małym Rynku staną ławki w stylu retro oraz stojaki na rowery. W ramach rewitalizacji Małego Rynku uporządkowane zostanie zaplecze kilku budynków przy pl. Wolności (duży rynek) oraz ul. Rycerskiej 1. Powstanie także pasaż, który połączy Mały Rynek z pl. Wolności. Inwestycja obejmie również adaptację lokalu przy pl. Wolności 17 na siedzibę Centrum Informacji Turystycznej oraz renowację zabytkowego portalu na tym budynku.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Pasaż połączy rynki

Fot. Gazeta Kłodzka


Dodatek solidarnościowy wynosi 1400 zł miesięcznie, a jego wypłata następuje między 1 czerwca a 31 sierpnia.

Przedstawiamy dane frekwencyjne w drugiej turze wyborów prezydenckich w niedzielę, 12 lipca.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×