REKLAMA

Będzie przełom?

Jest nakaz tymczasowego aresztowania dla Andrzeja K. Wysłany został list gończy. Ujawniamy też, gdzie dokładnie na terenie Niemiec może ukrywać się poszukiwany.

- Sąd Rejonowy w Kłodzku na wniosek prokuratora postanowił o wydaniu nakazu tymczasowego aresztowania. Prokurator rozesłał list gończy na terenie kraju. Prokurator zajmie też stanowisko w sprawie otrzymania nowych informacji. Przygotowujemy się do wydania Europejskiego Nakazu Aresztowania przez Sąd Okręgowy, czekamy na stanowisko sądu - informuje Jan Sałacki, szef Prokuratury Rejonowej w Kłodzku. Nowe informacje jakimi teraz dysponuje prokuratura mogą okazać się przełomem w sprawie. Do naszej redakcji wpłynęły dokładne informacje o miejscu pracy i adresie zamieszkania córki poszukiwanego, która ma ukrywać Andrzeja K., na terenie Niemiec. Otrzymaliśmy również zdjęcia samochodu, którym Andrzej K. miał być przewożony. Przekazaliśmy je śledczym.
Oszukał seniorów
Przypomnijmy: Andrzeja K. któremu postawiono zarzut oszustwa kilkunastu osób i przywłaszczenia ok. 35 tys. zł., policja i prokuratura szukają od miesięcy. Wziął kasę od seniorów na wyjazd wypoczynkowy, którego nie zorganizował. W kwietniu nasi dziennikarze dotarli do informacji, które mogą wskazywać, że poszukiwany ukrywa się na terenie Niemiec, w Bawarii. W maju prokurator wystąpił z wnioskiem do Sądu Rejonowego w Kłodzku o areszt poszukiwawczy (tymczasowe aresztowanie na terenie Polski) w stosunku do poszukiwanego Andrzeja K. Dziś za poszukiwanym został już wysłany list gończy na terenie kraju. Następnym krokiem jest sprawdzenie naszych informacji, które mogą być przełomem w sprawie. Potrzebne jest wydanie Europejskiego Nakazu Aresztowania, co powinno nastąpić w najbliższych dniach. Dzięki niemu będą mogli go zatrzymać niemieccy policjanci.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Będzie przełom?

Trwa rekrutacja do służby w policji. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej oraz pod numerem telefonu 74 647 32 35, a także osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Kłodzku.

Była szefową noworudzkiego biura poselskiego Michała Dworczyka, została prezesem Uzdrowiska Lądek – Długopole. O przyszłości uzdrowiska, jego problemach i zmianach jakie nastąpią rozmawiamy z Joanną Walaszczyk.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×