REKLAMA

Polanica-Zdrój. Apelują do pracowników szpitala o zaszczepienie się

Jako pierwszy zaszczepił się dr hab.n.med.Przemysław Jaźwiec

Czytelnik

Polanica-Zdrój. Apel do pracowników o szczepienie się. Do kiedy medycy mogą to zrobić?

Polanica-Zdrój. We wtorek, 5 stycznia w Specjalistycznym Centrum Medycznym rozpoczęto szczepienia medyków. Jako pierwszy zaszczepił się dr hab.n.med.Przemysław Jaźwiec. 8 stycznia Zarząd szpitala zwrócił się z apelem do Pracowników Szpitala o jak najszybsze poddanie się szczepieniu przeciw COVID-19. - Choroba atakuje nas nieoczekiwanie a jej skutki są bardzo nieprzewidywalne, dlatego dbając o nasze najwyższe dobro jakim jest życie i zdrowie, każdego z nas proszę o poddanie się szczepieniom i skorzystanie z przywileju szczepienia w tzw. Grupie „0”. Jest to nie tylko nasz moralny obowiązek, ale również dar jaki możemy złożyć wobec naszych najbliższych a także całego społeczeństwa. Szczepienia mają ochronić nas i nasze rodziny przed zakażeniem lub w przypadku wystąpienia choroby zmniejszyć jej negatywny wpływ na nasz organizm. Informuję, że dla personelu medycznego z dniem 14 stycznia 2021 r. upływa termin zgłaszania się osób chętnych do zaszczepienia - możemy przeczytać w komunikacie Specjalistycznego Centrum Medycznego w Polanicy-Zdrój.

 

Szczepią medyków

Obecnie trwają szczepienia osób z grupy 0. Należą do niej m.in. personel medyczny i niemedyczny szpitali, pracownicy domów pomocy społecznej oraz miejskich ośrodków pomocy społecznej, także zatrudnieni w aptekach, hurtowniach farmaceutycznych, a także studenci medycyny. Szczepionka przeciwko COVID-19 to jeden z kluczowych elementów powstrzymania rozprzestrzeniania się koronawirusa. Jak działa? Szczepionka wyzwala w organizmie człowieka naturalną produkcję przeciwciał. Stymuluje także nasze komórki odpornościowe, tak aby chroniły nas przed zakażeniem COVID-19. Szczepionka jest dobrowolna, darmowa i bezpieczna.

 

Zobacz, jak wyglądało pierwsze szczepienie w szpitalu w Polanicy-Zdrój

Dowiedz się, gdzie zaszczepisz się przeciwko koronawirusowi

Sprawdź ile osób zachorowało 11 stycznia

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Polanica-Zdrój. Apelują do pracowników szpitala o zaszczepienie się

Powiat Kłodzki: Podsumowujemy najważniejsze informacje o szczepieniach. Ile osób z Powiatu Kłodzkiego udało się zaszczepić do połowy stycznia? Sprawdź dane.

Polanica-Zdrój: Funkcjonariusze policji ścigali młodego mężczyznę, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Powiat Kłodzki: Zachęcamy do udziału w badaniu . Czy jesteś zadowolony z życia w swojej miejscowości?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×