REKLAMA

Kultura na Poziomie w Jagodnej

Kultura Na Poziomie wkracza w Góry Bystrzyckie! Pojawi się tam z dwudniowym wydarzeniem wypełnionym kulturą po brzegi

Kultura Na Poziomie wkracza w Góry Bystrzyckie! Pojawimy się tam z dwudniowym wydarzeniem wypełnionym kulturą po brzegi. W planach z pewnością 3 koncerty i...kto wie co jeszcze!

 

KNP to inicjatywa mająca na celu wynieść wydarzenia kulturalne na zupełnie nowy poziom! Nie chodzi tu jedynie o ich jakość, ale też wysokość nad poziomem morza. Jako miłośnicy szeroko pojętej kultury, jak i górscy fanatycy postanowiliśmy wyjść naprzeciw ludziom takim jak my i połączyć oba zagadnienia.

 

Artyści:

21.07

Follow Rivers - przeuroczy duet, który pewnie ta wrocławska część naszych gości nieraz spotkała na rynku (; Tworzą go Papusz i Krzysztof. Znani do tej pory z pięknych autorskich aranżacji tych bardziej znanych utworów (tzw. coverów), w Jagodnej pojawią się już ze sporą porcją własnego materiału, którego zupełnie nie możemy się doczekać!

https://www.youtube.com/watch?v=UQP_QXeezwA 

Gabriell - można powiedzieć, że to już weterani Kultury na Poziomie - wystąpili na pierwszym z naszych wydarzeń w Schronisko Pttk Samotnia im. Waldemara Siemaszki ;) Tym razem w nieco zmienionym składzie, ale z pewnością równie magicznie.

 

22.07 - Alicja Janosz - wokalistka o wyjątkowym ładunku pozytywnej energii i niezwykle charyzmatycznym głosie. Na KNP pojawi się z całkiem nowym autorskim materiałem.

 

Pokaz filmu W absolutnej ciszy opowiadającego o życiu i twórczości wyjątkowego wrocławskiego artysty Konrada Jarodzkiego, a realizowanego częściowo w Schronisko PTTK Jagodna.

 

 

Miejsce:

Schronisko PTTK Jagodna

Najlepiej chyba będzie podkraść taki oto opis ze strony samego schroniska ♥ :

"Są takie miejsca w naszych polskich Sudetach, gdzie wciąż jeszcze to do Natury należy ostatnie słowo. Miejsca, stanowiące enklawę kojącej ciszy i spokoju, gdzie żywy jest duch prawdziwego turysty, wędrującego z pozdrowieniem na ustach. Takim właśnie miejscem są Góry Bystrzyckie. W samym zaś sercu tychże gór, na (umownej) Przełęczy Spalona, 811 m n.p.m, znajduje się nasze schronisko – Jagodna."

Po więcej i aby zarezerwować nocleg, zajrzyjcie tu: http://www.jagodna.com/

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kultura na Poziomie w Jagodnej

Olbrzymie zainteresowanie ofertą sprzedaży pałacu w Bożkowie. Niewielu potencjalnych kupców jest jednak świadoma, ile trzeba włożyć w remont zabytku

 Kolejarze wyremontowali 3 km torów. Wydali na to 6,5 mln zł, ale są efekty

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×