REKLAMA

Końcówka Pierzchalskiego

Nysa wygrała 2:1 z Orlętami Krosnowice. Dwie przepiękne bramki strzelił Tomasz Pierzchalski

Mecz rozgrywany był w bardzo szybkim tempie, szczególnie w pierwszej połowie. Było dużo walki i agresywnej gry z obu stron – ocenił trener Kamil Krzywda. Z powodu urazów nie mogli wystąpić Daniel Szwaja oraz Sule Ayinla. W związku z tym kłodzki szkoleniowiec powołał dwóch piłkarzy z kadry juniorów, Mateusza Zielińskiego oraz Grzegorza Janowicza. W spotkaniu długo utrzymywał się bezbramkowy remis, chociaż sytuacji do strzelenia goli nie brakowało. Staraliśmy się rozgrywać piłkę i dominować jeśli chodzi o jej posiadania. Nie ustrzegliśmy się kilku błędów, szczególnie w ataku, co przełożyło się na szybkie kontrataki–powiedział kłodzki szkoleniowiec.

 

Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu Gazety Kłodzkiej nr 332

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Końcówka Pierzchalskiego

Każdego roku samorząd województwa przeznacza ze swojego budżetu 5 mln zł na ochronę zabytków. W tym roku pieniądze te pozwolą przeprowadzić renowację i najpilniejsze prace konserwatorskie przy 146 obiektach, w tym w siedmiu w powiecie kłodzkim.

To już pewne. Reaktywują linię.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×