REKLAMA

Odgrzewany ''Kotlet''

Były policjant po 10 latach znowu zasiądzie na ławie oskarżonych

Upłynęło 10 lat od wydarzeń, które wstrząsnęły całym powiatem kłodzkim. Pomimo to sąd ponownie zaczyna badać, czy Grzegorz L., pseudonim Kotlet, bił i przetrzymywał radkowską młodzież. Były policjant odsiedział już w więzieniu wyrok za gwałt, usiłowanie gwałtu i nakłanianie do aborcji. Czy ponownie trafi za kraty? Grzegorz L., pseudonim Kotlet, ponownie stanie przed Sądem Rejonowym w Kłodzku. Już za dwa tygodnie (6 września) po raz drugi rozpocznie się proces przeciwko temu byłemu policjantowi. - Postępowanie dotyczy czynów, których oskarżony miał się dopuścić w 2006 i 2007 r. Dotyczą przekroczenia uprawnień służbowych - przyznaje sędzia Agnieszka Połyniak z Sądu Okręgowego w Świdnicy. Kotlet jest oskarżony o pobicie i bezprawne zatrzymanie kilku młodych osób. Jednym z nich był 15-letni Patryk z Wambierzyc, który dwa miesiące później popełnił samobójstwo. Właśnie za takie pobicia i zatrzymywania dokonywane „wspólnie i w porozumieniu z inną osobą” odsiadywał karę dwóch i pół roku więzienia jego były kolega z komisariatu Tomasz I. Natomiast Grzegorz L. dostał 4 lata więzienia za gwałt, usiłowanie gwałtu i nakłanianie do aborcji. Skazany, będąc funkcjonariuszem komisariatu policji w Radkowie, zgwałcił 16-letnią dziewczynę, którą poznał na dyskotece. Potem, przeświadczony, że pokrzywdzona jest w ciąży, wielokrotnie nakłaniał ją do usunięcia płodu. Drugą nastolatkę też usiłował zgwałcić. Dziewczyna, którą wcześniej upił, zaczęła jednak wymiotować, co uchroniło ją od gwałtu.

Czytaj więcej w Gazecie Kłodzkiej nr 361

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Odgrzewany ''Kotlet''

Obrazek użytkownika Pandora
  • Pandora
  • 26-08-2016

Morderstwa niewyjaśnione i pseudo - samobójstwa mają być wyjaśnione , te zatuszowane , sam upadł i się uderzył , bo pracował dla nich cały sztab , od początku aż do końca , ile razy może być nieskazywany , no ile razy , co szkolonko nowej kadry na zlecenie , nietykalnej , sam się chwalił że jego nikt nie skarze bo on ma układy na długo przed obwieszczeniem wyroku . FAŁSZOWANIE ZACIERANIE ŚLADÓW OBDUKCJI nie dziwię się że jest taka duża lista niewyjaśnionych śmierci .
Obrazek użytkownika Pandora
  • Pandora
  • 26-08-2016

A wszystko kręci się koło kotletowego towarzystwa , o pedofilskich skłonnościach i handlu ludzmi.

Ulatniający się gaz może być zabójczy, dlatego należy być szczególnie ostrożnym przy jego używaniu. Lokatorzy jednego z budynków w miejscowości Ławica najedli się sporo strachu, kiedy okazało się, że z jednego z mieszkań ulatnia się gaz.

Czasopismo Wspólnota opublikowało ranking sfeminizowania samorządów. Pod lupę wzięto gminy, powiaty i województwa. Jeśli w jakimś samorządzie rządzą wyłącznie panie, przyznano mu 100 punktów (%), ale takich babskich rzeczpospolitych nie było. Za to 40 gmin i 7 powiatów otrzymało wskaźnik 0 procent, co oznacza zerowy udział pań w lokalnych rządach.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×