REKLAMA

Zniszczył elewację szkoły

Pomalował elewację szkoły. Teraz podejrzanemu grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku w wyniku pracy operacyjnej ustalili podejrzanego zniszczenie elewacji budynku szkoły podstawowej. Okazał się nim 19-letni mieszkaniec Kłodzka, który w styczniu br. za pomocą spreya namalował kilka napisów na budynku szkoły. Mężczyzna przyznał się do popełnionego przestępstwa, ale nie potrafił powiedzieć z jakiego powodu dokonał zniszczenia ścian.
Podobnie jak w innych sprawach związanych z niszczeniem elewacji budynków niewykluczone, że sprawca będzie musiał zapłacić za spowodowaną szkodę.
Podobnie jak w innych sprawach związanych z niszczeniem elewacji budynków niewykluczone, że sprawca będzie musiał zapłacić za spowodowaną szkodę.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Zniszczył elewację szkoły

Obrazek użytkownika mieszkaniec1969
  • mieszkaniec1969
  • 23-03-2017

Wk... nieobecność na ulicach miasta Straży Miejskiej. Czy Piszko nie widzi, że rok rocznie milion zł wyrzucany jest w błoto. Przejadanych przez nic nie wnoszących dla bezpieczeństwa miasta strażników. Pewnie, lepiej podładować znajomemu akumulator, niż przegonić pijaczków i łobuzerkę...

Policja zatrzymała kolejną osobę, która kierowała samochodem pomimo sądowego zakazu.

19-letni chłopak zginął na miejscu w wyniku wypadku, do którego doszło dziś, tuż po 8.00 w Bystrzycy Kłodzkiej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×