REKLAMA

Bardzkie SEKScesy

Dziwna sprawa z filmem Autorem nagrania, które opublikował „Super Express” jest młody bardzianin, Jonatan Czerniejewski. Jak twierdzi, nikomu nie wysyłał filmu i bardzo zdziwił się, oglądając go na stronie internetowej dziennika. - Skąd to się mogło wziąć w sieci? - pyta Jonatan. Nam nie udało się rozwiązać tej zagadki.

Zdjęcie przedstawiające seks na stacji kolejowej, film ukazujący miłosne zapasy na chodniku... Do internetu wyciekają kolejne kompromitujące materiały z Barda. Ponoć główną bohaterką jest jedna z mieszkanek, pieszczotliwie nazywana „Beti”.

Zdjęcie miłosnych igraszek na stacji kolejowej (oczywiście ocenzurowane) opublikowaliśmy w czwartek, 20 sierpnia, w „Gazecie Ząbkowickiej”. Dzień później udostępnił je ogólnopolski dziennik „Super Express”. „Każdy wie, że czasami uczucie do drugiej osoby jest tak wielkie, że trudno się powstrzymać. Są i tacy, którzy nawet nie próbują okiełznać rządy i oddają się jej nie bacząc na okoliczności. Tak było z zakochanymi z Barda. Ona i on na tamtejszym dworcu okazali sobie uczucie i to jak! Para zaczęła uprawiać seks, być może również dlatego, aby uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na pociąg” - czytamy w tekście Marcina Torza. A w poniedziałek, 24 sierpnia „Super Express” opublikował film nagrany w centrum miasteczka, na którym widać parę leżącą na chodniku, która obściskuje się w biały dzień. Tym razem dziennikarz napisał: „Bardo to urokliwa miejscowość na Dolnym Śląsku. Ostatnio o miasteczku zrobiło się głośno z uwagi na pikantne zdjęcie z dworca kolejowego. Widać na nim parę, która zabawiała się w najlepsze i nic nie robiła sobie z obecności innych ludzi. Teraz wyszły na jaw kolejne informacje. Mieszkańcy Barda jeszcze nie ochłonęli po doniesieniach o miłosnych zabawach na dworcu kolejowym, a na jaw wychodzą kolejne lubieżne igraszki w miejscu publicznym. Z pewnością nie tym mieszkańcy tego pięknego miasteczka chcieli zasłynąć na całą Polskę”. No właśnie, nie o taką promocję bardzianom chodzi... „Na nagraniu jest ta sama kobieta, która zabawiała się na dworcu kolejowym, choć z innym mężczyzną” - twierdzi „Super Express”. I pisze dalej: „Jak zdradza nam jeden z mieszkańców widoczna na nagraniu i zdjęciu nimfa to postać w Bardzie dość znana i - przez niektórych mieszkańców - lubiana”. Jak ustaliliśmy, postać ma na imię Beata. A mężczyzna, na którym kobieta leży to także persona znana z ulic miasteczka. Sprawdziliśmy, czy w sprawie bardzkich sekscesów interweniowała policja. - Nie mieliśmy takich zgłoszeń - mówi podinspektor Mirosław Lasota. Jak przypominaliśmy przed tygodniem, seks w miejscu publicznym przez polskie prawo nazywany jest nieobyczajnym wybrykiem. A kto publicznie dopuszcza się takiego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1,5 tys. zł albo karze nagany. Kodeks wykroczeń mówi także o wywoływaniu zgorszenia (kto wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny). - Jeśli ktoś będzie świadkiem takiego zachowania i poczuje się zgorszony, powinien nas zawiadomić - mówi podinspektor Lasota.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Bardzkie SEKScesy

Zetkama Doral Nysa Kłodzko

Kłodzko: Sobotnie derby w Wałbrzychu niestety zakończyły się przegraną drużyny z Kłodzka.

Kłodzko: To już pewne, Hania przed śmiercią była bita i kopana przez konkubenta swojej matki.

Fot. GDDKiA we Wrocławiu

Kłodzko: Który wariant drogi będzie w końcu realizowany? Odcinek Kłodzko - Ząbkowice zostanie jednak podzielony na dwie części.

Fot. Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Polanicy-Zdroju.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×