REKLAMA

Kłodzko: kobieta okradła sklep

Skradziony wideodomofon kobieta oddała do lombardu

Fot. KPP Kłodzko

Mieszkanka sąsiedniego powiatu kradła wideodomofon. Do jej drzwi zapukali policjanci. Co stanie się z 36-latką?

Kłodzko. Policjanci zatrzymali kobietę podejrzewaną o kradzież. Do zdarzenia doszło kilka tygodni temu w jednym z kłodzkich sklepów. Kobieta wykorzystując nieuwagę sprzedawcy ukradła wideodomofon o wartości 1000 zł. Śledczy z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku ustalili, kto może być sprawcą kradzieży. Gdy zawitali do domu mieszkanki powiatu ząbkowickiego, ta była kompletnie zaskoczona. W trakcie przesłuchania 36-latka przyznała się do kradzieży w kłodzkim sklepie. Okazało się, że kobieta nie posiadała w miejscu zamieszkania wideodomofonu, ponieważ oddała go do lombardu. Teraz policjanci prowadzą czynności, które mają na celu odzyskanie skradzionego przedmiotu. Podejrzana usłyszała już zarzut przestępstwa kradzieży. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

 

Podsumowanie działań policji w 2020 roku

Z raportów policjantów wynika, że wykrywalność przestępstw kryminalnych polepszyła się i wynosi 71,4%. To o 1,4% więcej niż w roku 2019. Przestępczość zmalała o 75 dokonanych przestępstw. Odnotowano o 23 przestępstwa mniej z kategorii tych najbardziej uciążliwych społecznie, czyli: bójka, pobicie, uszczerbek na zdrowiu, kradzież cudzej rzeczy, kradzież samochodu, rozbój, kradzież z włamaniem oraz uszkodzenie mienia. Przestępczość gospodarcza wzrosła o 17 przypadków. Natomiast znacznie rośnie liczba popełnionych przestępstw narkotykowych. W policyjnych analizach przybyło ich o 60 więcej niż w roku 2019 - łącznie 204. Wykryto i znaleziono ponad 26 kg narkotyków. Policjanci zabezpieczyli mienie o łącznej wartości 5 mln zł.

 

PRZECZYTAJ O WYPADKU W NOWEJ RUDZIE

DOWIEDZ SIĘ, JAK DOSZŁO DO WYPADKU NA STOKU

KARAMBOL W TRZEBIESZOWICACH - KLIKNIJ I ZOBACZ FILM

 

 

 

 

Karolina Golak/Natalia Kołodziej

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kłodzko: kobieta okradła sklep

Kłodzko: Odbyło się ostatnie pożegnanie Hani, która przed śmiercią przeszła prawdziwe piekło.

Fot. Zdzisław K. Polska-org

Lewin Kłodzki: W wyniku wypadku jedna osoba trafiła do szpitala.

Podczas pogrzebu, gdy rodzina chciała pożegnać zmarłą i poprosiła o otwarcie trumny, okazało się, że leżą w niej zamienione zwłoki. Jak doszło do tak tragicznej pomyłki?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×