REKLAMA

Tryśnie kolorowa

Burmistrz Polanicy apeluje o zachowanie dystansu

fot. Gazeta Kłodzka

> Pokazy od soboty > Zachowaj dystans

20 czerwca w Polanicy-Zdroju 20 ruszyły pokazy kolorowej fontanny. Będą odbywały się zgodnie z harmonogramem (czerwiec - lipiec o godz. 22.00, sierpień o godz. 21.30, wrzesień o godz. 20.30, październik o godz. 20.00).
- Prosimy jednak o zachowanie dystansu społecznego podczas pokazów i noszenie maseczek – apeluje Mateusz Jellin, burmistrz uzdrowiska. - Pozostałe fontanny w mieście, z uwagi na stan epidemii, pozostają nieuruchomione – dodaje samorządowiec.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Tryśnie kolorowa

Fot. Lasy Państwowe

Jak się zachować, jeśli spotkamy dzikie zwierzę, jak zabezpieczyć się przed kleszczami, co możemy wykorzystać w terenie, aby ustalić swoją lokalizację, jeśli się zgubimy, gdy zastanie nas burza w środku lasu? Te informacje będzie mógł uzyskać każdy nas dzięki akcji "Świadomie do LASU"

Fot. UM Bystrzyca Kł.

Pieniądze z Funduszu będzie można wykorzystać na inwestycje, takie jak remonty szkół i przedszkoli, inwestycje w wodociągi i kanalizację, drogi, chodniki i in.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×