REKLAMA

Zadyma na stadionie

Tego nikt się nie spodziewał. Ostatni mecz sezonu trwał w Kamieńcu Ząbkowickim tylko 3 minuty. Został przerwany, bo pseudokibice z Nowej Rudy zrobili zadymę. - Przechodząc z jednej strony boiska na drugą zaczęli rzucać petardami i racami. Podeszli do kibiców Zamkovii i zaczęła się zadyma - opowiada Andrzej Albrecht, kierownik drużyny Zamku Kamieniec Ząbkowicki. W stronę kibiców drużyny z Kamieńca poleciały butelki. - Jeden z naszych kibiców został poważnie poturbowany. Wezwaliśmy karetkę, która przewiozła go do szpitala - dodaje Albrecht. Działacze Zamkowi kilka dni przed meczem zgłaszali policji, że może to być spotkanie podwyższonego ryzyka. Noworudzcy kibole już kilka razy robili podobne zadymy, między innymi w Świdnicy. Mimo to policja pojawiła się na stadionie w Kamieńcu po fakcie, co najmniej kilkanaście minut za późno, kiedy sędziowie musieli przerwać mecz. - Zatrzymaliśmy trzy osoby - informuje Ilona Golec, rzecznik ząbkowickiej policji. - Poszkodowany mieszkaniec Kamieńca został przewieziony do szpitala. Trwa dochodzenie w tej sprawie - dodaje oficer prasowa. Trwa także postępowanie w OZPN Wałbrzych, który podejmie decyzję, co z wynikiem przerwanego meczu. Prawdopodobnie Zamek wygra walkowerem.

Więcej w najnowszym wydaniu Gazety Kłodzkiej nr 247.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zadyma na stadionie

Szpital w Dzierżoniowie poinformował, że od dziś (4 kwietnia) do odwołania wstrzymane zostają przyjęcia pacjentek do porodów fizjologicznych i cięć cesarskich na oddział ginekologiczno – położniczy. Część ginekologiczna oddziału funkcjonuje bez zmian.

Tylko u nas poznasz najważniejsze informacje o tym, co z koronawirusem dzieje się na naszym terenie. Stale aktualizowany artykuł na klodzko24.eu
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×