REKLAMA

Powodziowa kasa

Gminy i powiaty dostały kolejne pieniądze na usuwanie skutków klęsk żywiołowych.

Tym razem na Dolny Śląsk trafiło blisko 22 mln zł. Dotacje otrzymały 33 gminy i 6 powiatów. Pieniądze przeznaczone zostaną na remonty dróg, odbudowę zniszczonych nawierzchni tras, czy remont uszkodzonych budynków. Na dotacje załapało się 6 naszych gmin i powiat. W sumie przyznano nam na remonty dróg prawie 4 mln zł. W 2018 roku dolnośląskie samorządy dostały na usuwanie skutków klęsk żywiołowych blisko 90 mln zł.

411 tys zł – Radków na przebudowę dróg w Raszkowie
136 tys. zł - Stronie Śląskie na przebudowę drogi w Stroniu
141 tys. zł – Międzylesie na przebudowa drogi w Pisarach
324 tys. zł - Nowa Ruda na odbudowę ul. Zagórze
461 tys. zł - Bystrzyca Kłodzka na przebudowę drogi w Paszkowie
1,1 mln zł – Szczytna na remont drogi w Niwie
1,4 mln zł – powiat kłodzki na odbudowę drogi powiatowej Kocioł-Taszów

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Powodziowa kasa

Trwa rekrutacja do służby w policji. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej oraz pod numerem telefonu 74 647 32 35, a także osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Kłodzku.

Była szefową noworudzkiego biura poselskiego Michała Dworczyka, została prezesem Uzdrowiska Lądek – Długopole. O przyszłości uzdrowiska, jego problemach i zmianach jakie nastąpią rozmawiamy z Joanną Walaszczyk.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×