REKLAMA

Jedni zatańczą, drudzy zaparkują

Niedawno oddana do użytku druga część placu już jest zapełniona niemal po brzegi

Chodzi o plac rekreacyjny w sąsiedztwie hotelu Abis, który w czasie, gdy nie odbywają się na nim żadne imprezy wielu zmotoryzowanym mieszkańcom służy za teren postojowy dla ich samochodów. Biorąc pod uwagę fakt, że na pobliskim Osiedlu Szkolnym trudno jest znaleźć wolne miejsce, gminna inwestycja okazała się bardzo trafiona. A swoją przydatność na wszechstronne cele „sprawdzi” już podczas najbliższych dożynek lokalnych, które odbędą się w ostatnią niedzielę sierpnia. Później plac postojowy zapewne jeszcze bardziej będzie zatłoczony, bo z urlopów powrócą ci, którzy do tej pory też szukali bezpiecznego miejsca dla auta blisko domu.

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Jedni zatańczą, drudzy zaparkują

Policja zatrzymała kolejną osobę, która kierowała samochodem pomimo sądowego zakazu.

19-letni chłopak zginął na miejscu w wyniku wypadku, do którego doszło dziś, tuż po 8.00 w Bystrzycy Kłodzkiej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×