REKLAMA

Koronawirus Kłodzko: 21 listopada. Nie odnotowano zgonów

Powiat kłodzki koronawirus 21 listopada. Ile osób jest na kwarantannie i w szpitalu?

Powiat kłodzki koronawirus 21 listopada. Ile osób zostało wyleczonych, a ile zmarło?

Powiat kłodzki koronawirus 21 listopada liczba zakażonych w miastach i gminach. Powiat kłodzki

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. Nowe zachorowania w ciągu ostatnich 24 godzin. Sprawdź ile osób zachorowało 21 listopada.

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. Nowe zachorowania w ciągu ostatnich 24 godzin. Sprawdź ile osób zachorowało 21 listopada. Na szczęście dziś nie odnotowano zgonów.

Koronawirus Kłodzko. Koronawirus Nowa Ruda. Koronawirus Kudowa-Zdrój. Koronawirus Polanica-Zdrój. Koronawirus Duszniki-Zdrój. Koronawirus Bystrzyca Kłodzka. Koronawirus Lądek-Zdrój. Koronawirus Międzylesie. Koronawirus Radków. Koronawirus Stronie Śląskie. Koronawirus Szczytna. Koronawirus Lewin Kłodzki - Sprawdź najnowsze dane z Twojej okolicy.  

 

Województwo Dolnośląskie - stan na 21 listopada 

Przez ostatnie 24 godziny odnotowano 1792 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. To o 166 więcej niż wczoraj (20 listopada). Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą praktycznie ze wszystkich części województwa dolnośląskiego.  W sumie obecnie zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim jest 61 226 osób. W szpitalach walczy o powrót do zdrowia 1687 chorych na koronawirusa. Ciągle wśród nas jest więcej osуb chorych, niż ozdrowieńców. Do tej pory wyleczono z koronawirusa 32 640 osób.  Na kwarantannie przebywa 43 603 osób.  

 

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki - stan na 21 listopada 

W ciągu ostatniej doby nikt nie zmarł. Ciągle 61 zarażonych walczy o życie w szpitalu, a 1779 osób jest chorych. Od początku pandemii w powiecie kłodzkim zmarło 29 osób, a wyleczyło się 854. Przez ostatnią dobę w powiecie kłodzkim zachorowało 100 osób, to o 40 osób mniej niż wczoraj. Z koronawirusa wyleczyły się 104 osoby. Najwięcej obecnie chorych w powiecie kłodzkim jest w Kłodzku (415), a najmniej w gminie Lewin Kłodzki (6).  

 

 Koronawirus Kłodzko

W Kłodzku zakażonych koronawirusem jest 415 osób, a z zakazem opuszczania domu 487. Wykryto 3 nowych chorych. Wyzdrowiało 36 osób. 13 listopada zmarła tu jedna osoba. 

 

Koronawirus Gmina Kłodzko

W Gminie Kłodzko zakażonych koronawirusem jest 220 osób, a z zakazem opuszczania domu 388. Wykryto 5 nowych chorych. Wyzdrowiało 14 osób.  

 

 Koronawirus Nowa Ruda

W Nowej Rudzie zakażonych koronawirusem jest 227 osób, a z zakazem opuszczania domu 359. Wykryto 5 nowych chorych. Wyzdrowiały 23 osoby. 19 listopada zmarła jedna osoba.  

 

 Koronawirus Gmina Nowa Ruda

W Gminie Nowa Ruda zakażonych koronawirusem są 93 osoby, a z zakazem opuszczania domu 217. Wykryto 1 nowego chorego. Wyzdrowiało 5 mieszkańców. Tu 3 listopada zmarła jedna osoba.   

 

Koronawirus Kudowa-Zdrój

W Kudowie-Zdrój zakażonych koronawirusem są 72 osoby, a z zakazem opuszczania domu 136. Wykryto 1 nowego chorego. Wyzdrowiało 6 osób.  

 

 Koronawirus Polanica-Zdrój

W Polanicy-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 110 osób, a z zakazem opuszczania domu 116. Wykryto 2 chorych. Wyzdrowiało 8 osób.  

 

 Koronawirus Duszniki-Zdrój

W Dusznikach-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 138 osób, a zakazem opuszczania domu 159. Wykryto 83 nowych chorych. Wyzdrowiały 4 osoby.   

 

Koronawirus miasto i gmina Bystrzyca Kłodzka 

W mieście i gminie Bystrzyca Kłodzka zakażonych koronawirusem jest 136 osób, a zakazem opuszczania domu 228. Wykryto 2 nowych chorych. Wyzdrowiało 10 osób. 13 listopada zmarły tutaj 2 osoby. 18 listopada zmarła jedna osoba.   

 

 Koronawirus miasto i gmina Lądek-Zdrój

W mieście i gminie Lądek-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 59 osób, a z zakazem opuszczania domu 73. Wykryto 1 nowego chorego. 6 osób wyzdrowiało.   

 

Koronawirus miasto i gmina Międzylesie

W mieście i gminie Międzylesie zakażonych koronawirusem jest 38 osób a z zakazem opuszczania domu 122. Nie przybyło tu dzisiaj nowych chorych. 3 osoby wyzdrowiały.  

 

Koronawirus miasto i gmina Radków

W mieście i gminie Radków zakażonych koronawirusem jest 67 osób, a z zakazem opuszczania domu 173. Nie wykryto tu dzisiaj nowych chorych. Wyzdrowiało 12 osób. Tu 11 listopada zmarła jedna osoba. 18 listopada także zmarła jedna osoba.   

 

Koronawirus miasto i gmina Stronie Śląskie

W mieście i gminie Stronie Śląskie zakażonych koronawirusem jest 44 osób, a z zakazem opuszczania domu 60. Nie wykryto nowych chorych. Wyzdrowiało 39 osób.   

 

Koronawirus miasto i gmina Szczytna

W mieście i gminie Szczytna zakażonych koronawirusem jest 88 osób, a z zakazem opuszczania domu 119. Wykryto 2 nowych chorych. Wyzdrowiały 4 osoby.    

 

Koronawirus miasto i gmina Lewin Kłodzki

W gminie Lewin Kłodzki zakażonych koronawirusem jest 6 osób, a z zakazem opuszczania domu 15. Nie wykryto nowych chorych. Wyzdrowiała 1 osoba.   

 

Zobacz, jak sytuacja wyglądała 20 listopada

Zobacz, jak sytuacja wyglądała 19 listopada

Zobacz, jak sytuacja wyglądała 18 listopada

Zobacz, jak sytuacja wyglądała 17 listopada

Zobacz, jak sytuacja wyglądała 16 listopada

 Gdzie zrobić test na koronawirusa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Koronawirus Kłodzko: 21 listopada. Nie odnotowano zgonów

Fot. KPRM

Obowiązkowa maseczka zamiast przyłbicy. Jakie jeszcze zmiany nas czekają?

Czesi odnotowują wysoki wzrost zakażeń brytyjską odmianą koronawirusa. Czy dotrze ona do powiatu kłodzkiego?

Fot. Janusz Polska.org

Kłodzko: Sprawa śmierci 3-letniej dziewczynki okazuje się mieć drugie dno. Czy warto wstrzymać się z osądami wobec matki?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×