REKLAMA

Parking w czerwcu

Sto nowych miejsc parkingowych. Przy wjeździe i wyjeździe szlabany i automaty

Pod koniec grudnia Miejski Zakład Komunalny w Polanicy-Zdroju wystąpił do starostwa o uzyskanie pozwolenia na budowę parkingu przy ul. Dąbrowskiego (obok urzędu miasta). Tym samym zakończono żmudny etap zbierania wymaganych opinii i uzgodnień. - Teraz pójdzie szybciej. Wczesną wiosną wyłonimy w drodze przetargu wykonawcę, który do czerwca wybuduje parking – mówi Jacek Tyniec, prezes MZK. Zgonie z uchwałą polanickich radnych plac pod parking miasto przekazało zakładowi komunalnemu w 30-letnią dzierżawę. W zamian MZK sfinansuje inwestycję. Parking przewidziany jest na 100 miejsc. - Będzie w pełni zautomatyzowany. Przy wjeździe stanie automat do pobierania biletów. A przed wyjazdem kierowca zapłaciło za postój w automacie, który sam wyliczy należność – dodaje Tyniec. Wybudowanie parkingu i jego wyposażenie będzie kosztowało 500 tys. zł. Potem jednak MZK będzie, jako dzierżawca, pobierało pieniądze za świadczona na nowym parkingu usługi.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Parking w czerwcu

Obrazek użytkownika po co?
  • po co?
  • 02-02-2018

jak to było w wilkowyjach? 15 czy 20% prowizji , bo pożytek z tego żaden
Obrazek użytkownika Jerzy
  • Jerzy
  • 02-02-2018

Mowie wam wszystkim czas zło w Klodzku wygonić A zastąpić dobrem dobrem uczciwościa człowiekiem wielkiej wiary to Bogusław Szpytma z poparciem TV Trwam i jedynej polskiej partii PiS Szpytma to Kłodzko on zrobi w Klodzku drugi Rzym to jest budowniczy o czystych dłoniach .

Samorząd województwa dolnośląskiego zaapelował do premiera Mateusza Morawieckiego o odpowiednie zaprojektowanie trasy S8, tak by w przyszłości możliwe było poprowadzenie od niej odnogi w kierunku Świdnicy, Wałbrzycha oraz węzła z budowaną drogą S3 w Bolkowie.

Z wyborczej walki o reelekcję w ostatniej chwili wycofał się Marek Szpanier, burmistrz Szczytnej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×