REKLAMA

Zatrzymano nietrzeźwego

W ubiegły piątek policjanci wydziału ruchu drogowego z kłodzkiej komendy realizowali wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei działania prewencyjne w ramach ogólnopolskiej akcji „Bezpieczny przejazd''

Na terenie gminy Kłodzko w rejonie przejazdu kolejowego, funkcjonariusze Policji i Służb Ochrony Kolei rozmawiali z kierującymi pojazdami oraz pieszymi na temat zasad bezpiecznego przejeżdżania i przekraczania przejazdów kolejowych. Uczestnikom ruchu przekazywano też ulotki przypominające o właściwych, zgodnych z przepisami, zachowaniach na przejazdach kolejowych, gwarantujących bezpieczeństwo kierowców, przewożonych pasażerów oraz pieszych. Najmłodszym podróżującym przekazywali kolorowani o treściach prewencyjnych.

Piątkowe  działania organizowane zostały w celu podnoszenia poziomu bezpieczeństwa na skrzyżowaniach toru i drogi. Policjanci ruchu drogowego podczas akcji w rejonie przejazdu kolejowego zatrzymali 33-letniego mieszkańca gminy Kłodzko, który jak się okazało kierował samochodem osobowym będąc w stanie nietrzeźwości. Po przebadaniu policjanci stwierdzili, że kierujący ma 0,5 promila. Mężczyźnie zatrzymano uprawnienia do kierowania.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zatrzymano nietrzeźwego

Był ślub w więzieniu, teraz czas na chrzest!

 

Policja poszukuje sprawcy kradzieży 19 wylewek prysznicowych z pustostanu w Polanicy. Straty to tysiąc złotych.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×