REKLAMA

Parkowanie na czele

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa stanowi platformę wymiany informacji pomiędzy Policją a społeczeństwem. W 2018 r. w powiecie kłodzkim odnotowano tysiąc 613 zgłoszeń.

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa to bardzo przydatne narzędzie. Każdy mieszkaniec, który nie chce dzwonić na policję, może zgłosić zagrożenie za pośrednictwem internetu i KMZB.W 2018 roku internauci zaznaczyli w powiecie kłodzkim tysiąc 613 niebezpiecznych miejsc. W tym roku, tylko w pierwszej połowie marca, dokonali 34 oznaczeń. Aż 48,3 procent zostało potwierdzonych. Z danych statystycznych wynika, że tym czasie było 25 zgłoszeń z zakresu ruchu drogowego i 9 zgłoszeń prewencyjnych. Najwięcej zgłoszeń za pośrednictwem krajowej mapy zagrożeń bezpieczeństwa dotyczyło nieprawidłowego parkowania, niewłaściwej infrastruktury oraz przekraczania dozwolonej prędkości. - Przypominamy mieszkańcom, że mapa nie służy do zgłaszania pilnych interwencji. W tego typu przypadkach należy korzystać z numeru alarmowego112 – zaznacza Wioletta Martuszewska, rzecznik prasowa kłodzkiej policji.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Parkowanie na czele

Bystrzyca jest mi o tyle bliska, że mieszkam w niej wiele lat; z nią związałem te dobre dni i część kiepskich lat. Nie sposób więc przejść obojętnie obok jubileuszu miasta – uzasadnia Edward Kul.

foto: ilustracyjne: pixabay.com

Egzaminy na motocyklowe prawo jazdy w Kłodzku? O tym rozmawiano w starostwie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×