REKLAMA

Parkowanie na czele

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa stanowi platformę wymiany informacji pomiędzy Policją a społeczeństwem. W 2018 r. w powiecie kłodzkim odnotowano tysiąc 613 zgłoszeń.

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa to bardzo przydatne narzędzie. Każdy mieszkaniec, który nie chce dzwonić na policję, może zgłosić zagrożenie za pośrednictwem internetu i KMZB.W 2018 roku internauci zaznaczyli w powiecie kłodzkim tysiąc 613 niebezpiecznych miejsc. W tym roku, tylko w pierwszej połowie marca, dokonali 34 oznaczeń. Aż 48,3 procent zostało potwierdzonych. Z danych statystycznych wynika, że tym czasie było 25 zgłoszeń z zakresu ruchu drogowego i 9 zgłoszeń prewencyjnych. Najwięcej zgłoszeń za pośrednictwem krajowej mapy zagrożeń bezpieczeństwa dotyczyło nieprawidłowego parkowania, niewłaściwej infrastruktury oraz przekraczania dozwolonej prędkości. - Przypominamy mieszkańcom, że mapa nie służy do zgłaszania pilnych interwencji. W tego typu przypadkach należy korzystać z numeru alarmowego112 – zaznacza Wioletta Martuszewska, rzecznik prasowa kłodzkiej policji.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Parkowanie na czele

Patryk Wild, radny sejmiku województwa dolnośląskiego spotkał się z władzami gmin Nowa Ruda i Radków. Omawiano koncepcję przejęcia linii kolejowej od samorządów i ponownego uruchomienia Kolei Sowiogórskiej. Ujawniamy pierwsze szczegóły tej reaktywacji.

Magdalena Wielczyk to pierwsza w historii Kolei Dolnośląskich kobieta, która poprowadzi pociągi i szynobusy w białożółtych barwach.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×