REKLAMA

Uwaga! Naciągaczki w akcji

Złodzieje nie mają skrupułów i uciekają się do niecnych czynów, by okraść swoją ofiarę. W czwartek, 24 sierpnia dwie kobiety, używając podstępu, okradły starszą mieszkankę Polanicy. Gdy jedna z nich prosiła o kawałek chleba, druga weszła do pokoju i kradła. Gdy nieznajome kobiety wyszły z mieszkania, starsza kobieta zorientowała się, że została okradziona.

Kłodzka Policja ponownie apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza przez osoby starsze, samotnie mieszkające. - Prosimy o to, aby nie ufać nieznajomym i pod żadnym pozorem nie wpuszczać ich do mieszkań, nic od nich nie kupować i nie przekazywać im pieniędzy. Wczoraj w Polanicy Zdroju starszej kobiecie została skradziona złota biżuteria oraz pieniądze. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że do jej domu przyszła kobieta i poprosiła o kawałek chleba i wodę. Pokrzywdzona zaprosiła kobietę do kuchni i podała jej chleb. W tym czasie do domu weszła jeszcze jedna kobieta. Prawdopodobnie wykorzystując chwilową nieuwagę pokrzywdzonej ukradła z pokoju złotą biżuterię i800 zł – mówi rzecznik KPP, Wioletta Martuszewska.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Uwaga! Naciągaczki w akcji

19-letni chłopak zginął na miejscu w wyniku wypadku, do którego doszło dziś, tuż po 8.00 w Bystrzycy Kłodzkiej.

Nawet na trzy lata może trafić do więzienia mężczyzna odpowiedzielny za kradzież telefonu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×