REKLAMA

Festiwalu Kwiatów w Parku Miniatur Minieuroland

I Festiwal Kwiatów w kłodzkim Minieurolandzie uroczyście otwarty!

Tłumy gości, piękne aranżacje kwiatowe, perełki architektury i liczne atrakcje wypełniły Minieuroland w trakcie uroczystego otwarcia Festiwalu Kwiatów.
Pierwszy weekend wakacji był szczególny dla Parku Miniatur Minieuroland w Kłodzku. 25 i 26 czerwca miało miejsce uroczyste otwarcie Festiwalu Kwiatów. To największa impreza tego typu na Dolnym Śląsku.
Festiwal Kwiatów to wydarzenie bez precedensu. W Parku Miniatur Minieuroland w Kłodzku tę wyjątkową ucztę dla wszystkich zmysłów będzie można podziwiać, aż do końca października. W ramach Festiwalu zostało wykonanych blisko 50 000 nasadzeń kompozycji kwiatowych takich jak: niecierpki, begonie, hortensje, petunie, surfinie, pelargonie, lobularie, mecardonie. Bajeczne dywany kwiatowe, a w nich zatopione perełki architektury sprawią, że każdy będzie mógł poczuć się jak Alicja w zaczarowanym ogrodzie.
Patronat nad wydarzeniem objęli m.in. Radio Wrocław, TVP Wrocław, Gazeta Wyborcza i Telewizja Sudecka. W sobotę i niedzielę na gości parku czekało wiele wyjątkowych atrakcji. W programie były m.in. liczne pokazy florystyczne. Każdy mógł zobaczyć z bliska jak powstaje wspaniały bukiet ślubny czy tez zaskakujący bukiet na konstrukcji. Były pokazy pszczelarskie, pokazy carvingu, czyli sztuki wycinania w owocach i warzywach. Ogromnym zainteresowaniem wśród gości Festiwalu cieszyło się wspólne zakładanie zielnika oraz sadzenie lawendy. W parku można było spotkać blisko 20 wystawców i na każdym ze stoisk otrzymać szczegółowe informacje dotyczące oferowanych usług. Liczne zabawy i konkursy z nagrodami sprawiły, że było to idealne miejsce do relaksu i zabawy. Wiele humoru zapewnił konkurs o nazwie „Picasso”, w którym trzech uczestników za zadanie miało namalować na płótnie swoje panie pozujące na ławeczce wśród pięknej scenerii.
Festiwal Kwiatów w Minieurolandzie to wyjątkowe wydarzenie, na które serdecznie zapraszamy . Przygotowaliśmy jeszcze sporo atrakcji, o których będziemy informować na bieżąco.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Festiwalu Kwiatów w Parku Miniatur Minieuroland

Obrazek użytkownika Takie , tam
  • Takie , tam
  • 29-06-2016

I tu należało wykonać kilka fotek , nakręcić krótki filmik z lotu ptaka , w oprawie stosownej muzyki i wrzucić na youtube ku pamięci , promocji Kłodzka , promocji miasta, by móc pocieszyć oko w zimowy szary dzień . ,

W Mielniku na dzień dobry obszczekał mnie pies Marian. Potem było całkiem sympatycznie. Mieszkańcy mili i życzliwi, choć mają też problemy.

Policja prosi o pomoc. Ustala, kto skrzywdził szczeniaka.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×