REKLAMA

Zmiana dowódcy

Major za podpułkownika. Kłodzkie wojsko z nowym dowódcą.

Podpułkownik Izabela Wlizło nie jest już dowódcą 22. Karpackiego Batalionu Piechoty Górskiej w Kłodzku. Decyzją ministra obrony narodowej została zastępcą dowódcy 21. Brygady Strzelców Podhalańskich. Obowiązki dowódcy kłodzkiej brygady przekazała majorowi Krzysztofowi Hankowi. Zdająca obowiązki ppłk Izabela Wlizło podziękowała wszystkim żołnierzom i pracownikom resortu obrony narodowej za wspólną służbę. Podkreśliła, że dowodzenie 22. Karpackim Batalionem Piechoty Górskiej było wyjątkowym wyzwaniem i doświadczeniem. Zapewniła, że zdobyte doświadczenie będzie wykorzystywała dalej na stanowisku zastępcy dowódcy 21. Brygady Strzelców Podhalańskich.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zmiana dowódcy

fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Trwa remont mostu nad rzeką Białą Lądecką na drodze powiatowej w Nowym Gierałtowie. w zakres prac remontowych wchodzi odnowienie konstrukcji mostu i podpór oraz dostosowanie dojazdów do mostu. Projekt przewiduje wykonanie nowej konstrukcji przęsła, wykonanie nowej żelbetowej płyty pomostowej, naprawę przyczółków, wykonanie nowej nawierzchni jezdni na obiekcie i na dojazdach do obiektu oraz montaż nowej balustrady stalowej.

Komuś podobały się pelargonie z miejskich donic i kaskad w Lewinie Kłodzkim, że chyba postanowił przenieść je do swojego ogródka czy na swój balkon.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×