REKLAMA

Szpitalna oddana do użytku

Jedna z ważniejszych ulic w mieście, bo przecież stanowiąca dojazd do kłodzkiego szpitala, pozostawiała wiele do życzenia.

Nie było przy niej parkingu, chodniki i nawierzchnia drogi nie były w najlepszym stanie. Na utrudnienia napotykały osoby odwiedzające szpital oraz personel placówki. To już jednak przeszłość! Ulica została wyremontowana i oddana już do użytku. Zakres przeprowadzonych prac był spory. Zadbano o kanalizację i meliorację, położono nową nawierzchnię, nowe chodniki, pojawiło się nowe oświetlenie (21 punktów), powstał także parking na kilkadziesiąt samochodów. Jest to inwestycja miasta, do której dołożyło się Starostwo Powiatowe w Kłodzku. – Dzięki współpracy udało nam się zmodernizować kolejną ulicę w K łodzku. Przypomnę, że wcześniej zakończył się I etap remontu ul. Półwiejskiej. Była to inwestycja powiatu, którą z kolei dotowało miasto – mówi burmistrz Michał Piszko. – Taka współpraca ma sens i przynosi wszystkim

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Szpitalna oddana do użytku

Za chwilę wybierzemy europosłów. Na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie, czyli w okręgu numer 12, o sześć mandatów walczy 60 kandydatów. Sprawdziliśmy, jakie profity czerpać będą ci, którzy wygrają. Jedno jest pewne to mandat na bogato.

foto: użyczone

Zabytek Zadbany to ogólnopolski konkurs organizowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Generalnego Konserwatora Zabytków. W tegorocznej edycji jury przyznało 7 nagród i 14 wyróżnień. W kategorii architektura i budownictwo drewniane wyróżnienie zdobył dusznicki młyn papierniczy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×