REKLAMA

Pomóżmy jej przeżyć

Pielęgniarka z bystrzyckiego szpitala walczy z nowotworem. Do tej pory zawsze pomocna i serdeczna dla ludzi, dziś sama pomocy bardzo potrzebuje

 

Witam,

Mam 45 lat, jestem pielęgniarką, pracuję w szpitalu, sama wychowuje dwójkę cudownych dzieci - dorosłą już córkę i 12 letniego synka.

W 2015 roku zachorowałam na raka piersi. Przeszłam całą terapię - chemioterapia, operacja, radioterapia oraz leczenie lekiem skierowanym na receptory Her... Podczas całego leczenia pracowałam. Lubię swoją pracę, cieszę się jak mogę ludziom ulżyć i ich cierpieniu. Uśmiech i słowo "dziękuję" to dla mnie duża nagroda.

Niestety w 2017 choroba wróciła, zaatakowała węzły chłonne, płuca i nadnercza. Podjęłam leczenie celowane, ale okazało się, że odpowiedź na leczenie jest słaba i jest wskazane leczenie lekiem, który nie jest refundowany przez NFZ. Jedna dawka leku kosztuje ok 25.000 zł. 

Potrzebuję leczenia przez 10 miesięcy, co trzy tygodnie otrzymując lek. Dla mnie jest to ogromna, nieosiągalna suma 400.000!!! 

Wierzę jednak że dobro powraca. Mam dwoje dzieci - dla nich muszę żyć, bo mają tylko mnie!

Darowizny na rzecz leczenia Joanna można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

ABY POMÓC JOANNIE KLIKNIJ TUTAJ

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Pomóżmy jej przeżyć

W Mielniku na dzień dobry obszczekał mnie pies Marian. Potem było całkiem sympatycznie. Mieszkańcy mili i życzliwi, choć mają też problemy.

Policja prosi o pomoc. Ustala, kto skrzywdził szczeniaka.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×