REKLAMA

Stacja Zieleniec szykuje się do zimy

Największy w powiecie kłodzkim ośrodek narciarski szykuje się już na nowy sezon. Narciarze i snowboardziści, którzy odwiedzą Zieleniec, będą mogli, kupując jeden karnet korzystać ze wszystkich wyciągów. To nie jedyna nowość. – W zbliżającym się sezonie chcemy pokazać Zieleniec, który zaskoczy amatorów sportów zimowych. Jeden skipass, zmodernizowane trasy, nowa kolej – już na początku grudnia narciarze i snowboardziści będą mogli przekonać się o nowej jakości największego ośrodka w powiecie kłodzkim – mówi Grzegorz Głód, przedstawiciel Zieleniec Ski Arena. W zależności od potrzeb i umiejętności, będzie można skorzystać z różnych wariantów czasowych i cenowych karnetów. Przykładowo, osoby które dopiero zaczynają swoją przygodę z nartami lub deską, mogą wybrać karnet 4-godzinny, którego cena wynosi 60 lub 50 złotych (w zależności od tego, czy wybrany zostanie bilet normalny, czy ulgowy). Dla bardziej zaawansowanych przygotowano specjalny karnet całodzienny, z którego można korzystać od godziny 9.00 do 22.00. Za cały dzień zimowych atrakcji zapłacimy 95 lub 85 złotych, również zależnie od wybranego wariantu.

więcej w najnowszym wydaniu ,,Gazety Kłodzkiej" nr 265

Artykuły powiązane

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Stacja Zieleniec szykuje się do zimy

Fot. Wikipedia

Gwałtownie przybywa zakażonych koronawirusem. Chorują już także dzieci. Gdzie są przewożone?

Fot. KWP Wrocław

10 lat grozi 36-latkowi za uprawę marihuany. Co jeszcze znaleźli u niego policjanci?

Fot. Phantasma1958 Polska-org.pl

Kłodzko: Konkubent Lucyny K. który wraz z nią miał dopuścić się zabójstwa dziecka przebywa w zakładzie karnym w Kłodzku.

Fot. Nadodrzański Oddział Straży Granicznej

Fot. Kuźnia Talentów Kłodzkiej Koszykówki

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×