REKLAMA

Obwodnica jest, znaków nie ma

68. Tyle dni minęło od otwarcia obwodnicy Kłodzka, ale przy ul. Noworudzkiej nie zmieniono znaków.

Od ponad dwóch miesięcy można omijać Kłodzko, wybierając nową obwodnicę. Niestety znaki przy ul. Noworudzkiej (po jednej i drugiej stronie skrzyżowania z krajową ósemką) nie kierują jadących na nową szosę. Podobnie jest na skrzyżowaniu krajowej ósemki z ul. Warty.
28 maja oddano do użytku nową obwodnicę Kłodzka. Trzy dni temu (31 lipca) stojące przy ul. Noworudzkiej znaki nie uwzględniały nowej szosy. Kiedy drogowcy i policjanci dostrzegą problem? Ile czasu potrzebują, aby zmienić znaki drogowe z informacjami o kierunkach ruchu? Okazuje się, że skrzyżowanie krajowej ósemki z ul. noworudzką to nie jedyne miejsce zapomniane przez drogowców. Nowych znaków kierujący ruch tranzytowy na obwodnicę, wciąż nie ma na skrzyżowaniu ul. Warty z krajową ósemką. Ciężarówki jadące od strony Wrocławia w kierunkach na Boboszów lub Nysę nie są kierowane na nową obwodnice. Spora cześć TIR-ów wciąż wjeżdża do miasta, choć od otwarcia obwodnicy minęły już 2 miesiące. O nowe znaki walczyć zaczną burmistrz Michał Piszko. - Rozmawiałem o tym z szefową kłodzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Usłyszałem, że znaki na skrzyżowaniu krajowej ósemki z ul. Warty były zmienione w tym roku po remoncie nawierzchni. Dlaczego nie uwzględniono nowej obwodnicy? Napisałem po tej szokującej rozmowie oficjalne pismo i czekam na odpowiedź Te znaku już dawno powinny zostać wymienione – ocenia Piszko.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Obwodnica jest, znaków nie ma

Zakończyła się sprawa, jakiej jeszcze nie było. Na ławie oskarżonych zasiadało 36 osób.

Nie mają sklepu, ani przystanku autobusowego. Przez wioskę przejeżdżają pociągi, ale się w niej nie zatrzymują. Zabłocie, wioska leżąca zaledwie kilometr od Bystrzycy Kłodzkiej, to zupełnie inny świat...

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×