REKLAMA

Koncert Noam Vazana

Kolejna przyjemna dla ucha i oka niespodzianka na Dzień Kobiet

9 marca 2018 roku w Domu Klahra Kawiarnia Artystyczna w Lądku-Zdroju o godzinie 19:30 odbędzie się koncert Noam Vazana. Czeka na Ciebie hipnotyzujący wokal oddychający nowym życiem, łączący bliskowschodnie i północno afrykańskie muzyczne mieszanki oraz własne przebojowe kompozycje.
Jej śmiałe wybory muzyczne, zawierają fortepian i puzon jednocześnie. Noam wygrała nagrodę sefardyjską w 2017 roku i często porównuje się ją do charyzmatycznych głosów, takich jak Nina Simone czy Mercedes Sosa.
Vazana zadebiutowała ostatnią wersją Love Migration, która znalazła się na szczycie 20 najlepiej sprzedających się albumów iTunes w roku 2015. Wystąpiła na najbardziej prestiżowych światowych festiwalach jazzowych m.in: Jazzahead DE, North Sea Jazz Festival NL, TEDx NL, Roccella Jazz IT, Tanjazz MA, Caux Intl. Peace Conference CH, Spotkanie muzyczne NL & more.

Bilety w cenie 20 zł dostępne są w kawiarni (możliwość płatności w formie elektronicznej . Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji miejsc

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Koncert Noam Vazana

Za chwilę wybierzemy europosłów. Na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie, czyli w okręgu numer 12, o sześć mandatów walczy 60 kandydatów. Sprawdziliśmy, jakie profity czerpać będą ci, którzy wygrają. Jedno jest pewne to mandat na bogato.

foto: użyczone

Zabytek Zadbany to ogólnopolski konkurs organizowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Generalnego Konserwatora Zabytków. W tegorocznej edycji jury przyznało 7 nagród i 14 wyróżnień. W kategorii architektura i budownictwo drewniane wyróżnienie zdobył dusznicki młyn papierniczy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×