REKLAMA

Sami szyją

foto: pixabay.com

Gmina Kłodzko za własne pieniądze kupiła tkaninę, którą przekazała do Centrum Integracji Społecznej Gminy Kłodzko.

Z otrzymanego materiału uczestnicy CIS-u szyją maseczki ochronne wielokrotnego użytku, które przekazywane będą bezpłatnie mieszkańcom, zgłaszającym taką potrzebę. - Gmina Kłodzko kupiła również środki ochrony osobistej dla pracowników szpitala w Kłodzku. Są to: maseczki wielokrotnego użytku, kombinezony oraz rękawiczki jednorazowe – informuje Małgorzata Matusz w UG w Kłodzku. - Niezależnie od działań samorządu w gminie Kłodzko realizowane są społeczne inicjatywy, w ramach których także są szyte maseczki ochronne, zaspokajając lokalne potrzeby w tym zakresie – dodaje.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Sami szyją

fot. KPP Kłodzko

Mężczyzna pod nieobecności właścicieli włamał się do pomieszczeń gospodarczych budynku

Podczas drugiej tury wyborów prezydenckich gminy do 20 tys. mieszkańców, w których zostanie odnotowana najwyższa frekwencja wyborcza, otrzymają wóz strażacki. Do wygrania będzie 49 pojazdów.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×