REKLAMA

Downhill City Tour

Będą zjeżdżać downhillem przez miasto

Downhill City Tour to zupełnie nowa odsłona wyczynowej jazdy na rowerze. Zawody zostają przeniesione ze stromych górskich szlaków, do centrum miasta. Pierwsze starcie w ramach Open Summer Festivalu w niedzielę 28 czerwca w murach Twierdzy Kłodzko, będącej idealnym miejscem na rozpoczęcie wyzwania. Trasa najeżona jest przeszkodami o różnym stopniu trudności, których pokonanie wymagać będzie od zawodników niezwykłej precyzji i szybkości. Po starciu z zabytkową fortyfikacją zawodnicy przejadą przez sam środek kłodzkiego rynku, żeby dotrzeć do mety na moście św. Jana.
Tuż przy mecie znajdować się będzie miasteczko kibiców. Tętniące życiem serce zawodów stanowić będzie deptak pod mostem św. Jana, gdzie znajdzie się darmowy serwis rowerowy, specjalnie przygotowany tor dla dzieci, punkt znakowania rowerów i mnóstwo innych atrakcji, w tym stanowiska sponsorów oraz miejsce koronacji zwycięzców.

Harmonogram zawodów
Godz. 11.00 darmowa strefa serwisowa; znakowanie rowerów; tor bezpiecznej jazdy dla dzieci; prezentacja produktów partnerów
Godz. 13.00 start zawodów - eliminacje(hobby hardtail, kobiety, hobby full, junior, pro)
Godz. 15.00 start serii finałowej
Godz. 17.00 zakończenie zawodów

źródło: UM Kłodzko

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Downhill City Tour

foto: pixabay.com

W Sądzie Apelacyjnym we Wrocławiu zapadł prawomocny wyrok w sprawie z powództwa parafian z Szalejowa Górnego przeciwko Ignacemu Decowi, biskupowi Diecezji Świdnickiej.

W czwartek ewakuacja DPS-u. W piątek sprawa w prokuraturze.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×