REKLAMA

Wakacyjny Rozkład Jazdy

Będzie można wybrać się na spacer z przewodnikiem po Polanicy

fot. Teatr Zdrojowy

W każdy weekend można obejrzeć pokaz kolorowej fontanny

fot. Teatr Zdrojowy

15 sierpnia odbędzie się Festiwal Pszczelarzy

fot.Teatr Zdrojowy

Nie zabraknie także śniadania na trawie

fot. Teatr Zdrojowy

Miłośnicy kina mogą przyjechać na festiwal filmowy

fot. Teatr Zdrojowy

Także najmłodsi będą mieli swoje seanse filmowe

fot. Teatr Zdrojowy

Jest już Wakacyjny Rozkład Jazdy, z którego dowiecie się co będzie się działo w Polanicy przez najbliższe dwa miesiące. Obecna sytuacja nie pozwala na duże imprezy, ale z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Wakacyjny Rozkład Jazdy

Fot. polska-org.pl

Sytuacja w Piszkowicach jest opanowana. Tak poinformowała na swoim profilu w mediach społecznościowych Henryka Szczepanowska. - Mamy pierwsze kontakty z potencjalnymi chętnymi do pracy. Mamy czysty, wolny od COVID oddział i tylko sześcioro dzieci odizolowanych. Wszyscy pracownicy w zakładzie są zdrowi, nie ma kolejnych zakażeń. Od poniedziałku pojedyncze osoby wracają do pracy, pozostali pozostają w domowych kwarantannach - napisała. Ciągle jednak potrzebni są: pielęgniarki, ratownicy i pomoc medyczna do pracy, ale w zwykłym systemie zmianowym na określonych warunkach finansowych.

Fot. KPRM

Od 8 sierpnia w 19 powiatach mają obowiązywać nowe obostrzenia. Dotyczy to tych terenów, w których zanotowano wzrost liczby zachorowań na COVID-19 w ostatnich dwóch tygodniach. Zmiany dotyczą m.in. zasad zasłaniania ust i nosa, a także zmniejszenia limitu osób w restauracjach, sklepach czy na imprezach. Projekt rozporządzenia trafił do konsultacji.

Dodatkowo powiaty podzielono na dwie strefy: żółtą i czerwoną – z różnym zakresem obostrzeń. W pozostałych powiatach, które oznaczone są kolorem zielonym, obowiązują dotychczasowe zasady bezpieczeństwa.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×