REKLAMA

Wielkie letnie bieganie

W czterech zawodach do przebiegnięcia jest w sumie aż 50 km

Pierwsza w czterech dużych imprez biegowych już za tydzień, 30 lipca. Kolejne trzy biegi rozegrane zostaną w sierpniu. Będzie o co walczyć, bo organizatorzy zgromadzili w sumie w pulach na nagrody kilkanaście tysięcy zł. Zwycięzcy biegów w Międzygórzu, Henrykowie, Ludwikowicach i Ząbkowicach Śląskich dostaną czeki na 700 lub 750 zł. Pierwsza z czterech dużych imprez biegowych odbędzie się już za tydzień (30-31 lipca) w Międzygórzu (gmina Bystrzyca Kłodzka). Stacja klimatyczna Międzygórze po raz 24 będzie gościła najlepszych biegaczy górskich w Polsce. Bieg Śnieżnicki (najstarszy w Polsce) to jednocześnie Mistrzostwa Polski oraz Igrzyska Dzieci i Młodzieży w biegach górskich. Ranga zawodów jest bardzo wysoka, gdyż stanowią one jednocześnie eliminacje do mistrzostw świata seniorów i juniorów. Zawody rozegrane zostaną w formule otwartej, tzn. mogą wziąć w nich udział nie tylko zawodnicy z licencją PZLA, ale również amatorzy.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Wielkie letnie bieganie

Bardzo wysoką karę może zapłacić osoba, która bezprawnie wcięła cztery ośmiometrowe świerki w Dusznikach.

Policja zatrzymała kolejną osobę, która kierowała samochodem pomimo sądowego zakazu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×