REKLAMA

Kłodzko. Policjanci zatrzymali drogową recydywistkę

Kłodzko. Kierująca jechała pomimo sądowego zakazu

Kłodzko. Kobieta wpadła w ręce policjantów. Sąd wydał nakaz doprowadzenia jej do zakładu karnego. Co było przyczyną?

Kłodzko. Wczoraj w Kłodzku policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującą samochodem osobowym. Jak się okazało, po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych, 29-letnia kobieta posiada cztery sądowe zakazy prowadzenia pojazdów. To nie wszystko. Okazało się, że wobec 29-latki Sąd Rejonowy w Kłodzku wydał nakaz doprowadzenia do zakładu karnego celem odbycia kary pozbawienia wolności na 12 miesięcy.

29-latka była wielokrotnie zatrzymywana przez policję za kierowanie samochodem pomimo sądowych zakazów. Teraz mieszkanka powiatu kłodzkiego ponownie za swoje zachowanie odpowie karnie. Przypomnieć należy, że w świetle obowiązujących przepisów za niestosowanie się do orzeczonych przez sąd środków karnych grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

 

RATOWWNICY GOPR-U SPROWADZALI ZWŁOKI MĘŻCZYNY. KIM BYŁ ODNALEZIONY CZŁOWIEK?

OBEJRZYJ FILM Z POŻARU OKRĄGLAKA W STRONIU ŚL.

DRAMAT W ZIELEŃCU- KLIKNIJ I ZOBACZ, CO SIĘ WYDARZYŁO

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kłodzko. Policjanci zatrzymali drogową recydywistkę

Kłodzko: Zbigniew Ziobro podał przyczynę śmierci dziewczynki z Kłodzka. Nowe, dramatyczne fakty wychodzą na światło dzienne.

Fot. KPRM

Obowiązkowa maseczka zamiast przyłbicy. Jakie jeszcze zmiany nas czekają?

Czesi odnotowują wysoki wzrost zakażeń brytyjską odmianą koronawirusa. Czy dotrze ona do powiatu kłodzkiego?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×