REKLAMA

Kłodzka formuła dobra

fot. formuladobra.pl

Mobilny Punkt Poboru Dobra zawita do Galerii Twierdza Kłodzko

1O marca 2018 roku, w sobotę, Mobilny Punkt Poboru Dobra zawita do uroczego Kłodzka. To drugie miasto na mapie Konwoju Dobra, które zaprosiło do siebie Stowarzyszenie Medyczne Hospicjum Dla Dzieci Dolnego Śląska „Formuła Dobra”. 

Wiele rodzin dotkniętych nieuleczalną chorobą dziecka, szczególnie z mniejszych miejscowości Dolnego Śląska, nie wie gdzie szukać potrzebnych informacji lub co gorsza, postrzega hospicjum jako miejsce, gdzie dzieci umierają. Dlatego wyruszamy ze wsparciem informacyjnym dla rodzin lub osób z miejscowości, gdzie zawita konwój, zainteresowanych informacją medyczną, terapeutyczną, psychologiczną lub duchową, dotyczących dziecięcego hospicjum domowego. „Mieszkańcu Dolnego Śląska jesteś Bohaterem naszej opowieści. Startujesz jako zwyczajna osoba, może jesteś studentem, lekarzem, piekarzem, może burmistrzem a może mamą opiekującą się dziećmi w domu. Zapraszamy Cię, przyjdź i poznaj nas. Wpisz do Księgi Dobra swoje dobre słowa, które może pomogą komuś w potrzebie. Pobierz baloniki z dobrym słowem, które symbolizują naszych podopiecznych. Może po tym spotkaniu zostaniesz naszym wolontariuszem, może członkiem naszego zespołu medycznego, a może potrzebujesz naszej opieki lub wsparcia. A może zechcesz stać się Bohaterem Wyprawy Po Jeden Procent Dobra? My pomagamy nieuleczalnie Chorym Dzieciom i wspieramy Rodziny. Poznaj nas i poczuj, jak działa Twoja Formuła Dobra”. To nasz komunikat dla mieszkańców miejscowości, które odwiedzi Konwój Dobra. Dzięki Wam, drogie media, mamy szansę na dotarcie z tą informacją do mieszkańców naszego Regionu. 

Galeria Twierdza Kłodzka – centrum handlowe wraz z parkiem handlowym zlokalizowane przy ulicy Noworudzkiej i ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kłodzku – otworzy dla nas i naszych gości swe gościnne progi już w tą sobotę od godziny 14:00 do 16:00. Na zainteresowane informacją osoby, czekać będą przedstawiciele zespołu medycznego oraz wolontariusze. Dla wszystkich mieszkańców Kłodzka i okolic, nasz Mobilny Punkt Poboru Dobra, zaopatrzony będzie w materiały informacyjne i nasze symbole, baloniki z dobrym słowem i księgę dobra. Dla naszych Gości mamy również mały upominek – zakładkę do książki z miejscem do zapisywania dobrych słów z czytanych lektur. Będziemy również rozprowadzać otrzymane od Darczyńców książki.

Tego dnia odbędzie się również uroczysty finał zbiórki darów serca mieszkańców Kłodzka dla naszych małych Podopiecznych zorganizowany pod Patronatem Piekarni „Precel” i Grupy Samochodowej „Pod Milą”. Zbiórkę prowadził nasz kłodzki „Wolontariusz w akcji” – Patryk Ilba. Wraz z Burmistrzem Miasta Kłodzko, Michałem Piszko oraz Centrum Handlowym Galeria Twierdza – Partnerami Wydarzenia, serdecznie zapraszamy mieszkańców Zgorzelca i okolic do odwiedzenia Mobilnego Punktu Poboru Dobra Hospicjum Dla Dzieci Dolnego Śląska „Formuła Dobra”. Czekamy na Was!

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kłodzka formuła dobra

Fot. MM

Samochód uderzył w drzewo. Co stało się dokładnie?

Fot. Urząd Miasta w Kudowie-Zdroju

Kudowa-Zdrój: Mur w Stawie Zdrojowym będzie trzeba zburzyć i wykonać od nowa. Dlaczego? VIDEO

Fot. FB/Jacek Hecht

Radni postulują o budowę nowego szpitala w Kłodzku. Czy jest na to szansa?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×