REKLAMA

Aby nauka była ciekawsza

Do Kłodzkich szkół trafił sprzęt za ponad 700 tysięcy złotych

Pomoce dydaktyczne, meble oraz nowoczesne oprzyrządowanie trafiło do pięciu kłodzkich szkół w ramach projektu, na realizację którego miasto pozyskało środki z UE- informuje Michał Piszko burmistrz Miasta Kłodzka. 

Za ponad 700 tysięcy złotych zakupiono wiele pomocnych rzeczy. Szkoły wzbogaciły się między innymi o mikroskopy, plansze, zestawy do nauki matematyki, chemii, fizyki, szkielety i preparaty do nauki biologii, tablice, profesjonalne stoły do lekcji chemii i fizyki, biurka, krzesła, mobilne szafki na laptopy i sprzęt elektroniczny.

Z nowych nabytków już mogą cieszyć się uczniowie.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Aby nauka była ciekawsza

Olbrzymie zainteresowanie ofertą sprzedaży pałacu w Bożkowie. Niewielu potencjalnych kupców jest jednak świadoma, ile trzeba włożyć w remont zabytku

 Kolejarze wyremontowali 3 km torów. Wydali na to 6,5 mln zł, ale są efekty

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×