REKLAMA

Pomoc dla rodzin zastępczych

Michał Piszko, burmistrz Kłodzka wraz z dyrektorem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Jackiem Kubickim odebrali certyfikaty świadczące o realizacji projektu pt. Wsparcie na starcie!

Chodzi o pomoc rodzinie i wspieranie pieczy zastępczej poprzez utworzenie placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w Centrum Aktywności Lokalnej w Kłodzku oraz otrzymane na to dofinansowanie. W ramach projektu prowadzone będą warsztaty dla dzieci i młodzieży, a rodziny zastępcze będą mogły skorzystać z pomocy specjalistów. W budynku po Medyku (ul. Łukasińskiego) stworzona zostanie placówka wsparcia. Całkowita wartość projektu to 1,3 mln zł. Kwota dofinansowania wynosi 1,2 mln zł

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Pomoc dla rodzin zastępczych

Zatrzymali, potem porzucili w lesie. Pijany mężczyzna zmarł z wyziębienia.

Dość dodatkowych opłat za wodę. Siedem wspólnot mieszkaniowych i 3 stowarzyszenia walczą o likwidację niesprawiedliwego podziały mieszkańców Bystrzycy Kłodzkiej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×