REKLAMA

Sięgnij po dotację

Tylko do 31 maja 2019 r. organizacje pozarządowe, w tym Koła Gospodyń Wiejskich oraz grupy nieformalne z Kłodzka, gminy Kłodzko, Polanicy-Zdroju, Szczytnej i Dusznik-Zdroju mogą składać wnioski w Konkursie Grantowym Działaj Lokalnie 2019.

Granty w wysokości do 3 tys. zł mogą być przeznaczone na działania dla dobra wspólnego realizowane przez 2 do 4 miesięcy. Nie będą finansowane jednorazowe działania. Szczegóły na stronie www.fundacja.klodzko.pl. - Pula na granty przewidziana w tym roku to 24 tys. zł – mówi Damian Ślak, koordynator i prezes Fundacji Razem Możemy Więcej przy Domu Dziecka w Kłodzku. W czwartki o godz.16.00 w auli Domu Dziecka w Kłodzku organizowane są warsztaty: jak napisać wniosek na konkurs grantowy?
Konkurs organizowany jest w ramach Programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Fundację Razem Możemy Więcej przy Domu Dziecka w Kłodzku.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Sięgnij po dotację

foto: dolny-slask.org.pl

Stowarzyszenie Przyjaciół Bystrzycy Kłodzkiej wystąpiło w sprawie miejskiego kąpieliska na Górze Parkowej do konserwatora zabytków. Jest już decyzja: basen nie zostanie wpisany do rejestru zabytków

foto: ilustracyjne
pixabay.com

Gmina Kłodzko wciąż ma ujemny przyrost naturalny.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×