REKLAMA

Kłodzka Amber Gold

Hurtowo oszukiwała klientów. Jest już 150 poszkodowanych

Do kłodzkiej prokuratury i policji zgłosiło się w sumie ok. 150 osób, które czują się oszukane przez Wiesławę J. - Chodzi o fałszerstwa, między innymi o podrabianie podpisów i wykorzystywanie danych osobowych klientów – mówi Jan Sałacki, szef Prokuratury Rejonowej w Kłodzku. Wiesława J. udzielała pożyczek pozabankowych. Wykorzystując dane klientów i fałszując ich podpisy przywłaszczała przyznawane na ich konto pieniądze. Choć ilość oszukanych już teraz może robić wrażenie, to - jak przyznaje prokurator - może to być jedynie cząstka spośród oszukanych osób. - Poszkodowani są wciąż ustalani przez policję - przyznaje śledczy. W najbliższych miesiącach powinna zasiąść na ławie oskarżonych. 

Czytaj więcej w najnowsyzm wydaniu Gazety Kłodzkiej nr 398

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Kłodzka Amber Gold

Obrazek użytkownika Julia
  • Julia
  • 16-05-2017

To Kłodzie czy Noworudzkie Amber Gold sama już nie wiem

19-letni chłopak zginął na miejscu w wyniku wypadku, do którego doszło dziś, tuż po 8.00 w Bystrzycy Kłodzkiej.

Nawet na trzy lata może trafić do więzienia mężczyzna odpowiedzielny za kradzież telefonu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×